حرف شمال

فصل سرمایه گذاری فرارسید/ نبرد با هفت خان‌ بروکراسی

ایجاد وحدت رویه و پیشگیری از طولانی شدن روند صدور مجوزها برای حمایت از سرمایه‌گذاران مهم‌ترین اهدافی است که با راه‌اندازی پنجره‌های واحد در مازندران پیگیری می‌شود.

افزایش نرخ طلاق در مازندران/ 40 درصد درخواست طلاق در مازندران در 5 سال اول ازدواج

براساس گزارش بهزيستي مازندران 40 درصد درخواست طلاق دراين استان براي سال 94 مربوط به زنان زير 20 سال است.

بهترین انتصاب های سال 94 در استان مازندران

هر چند انتصاب اکثر فرمانداران و مدیران با عمکلرد موفق آنها همراه نبود ولی از سوی دیگر انتصاب هایی هم وجود داشت که عملکرد موفق آنها باعث رضایتمندی مردم و ایجاد امید در حوزه کاری آنها شد .

ساعتی با نسوان در بند مازندران/ اینجا خط پایان زندگی نیست

همه این مادران نگران فرزندانشان هستند که مدت‌هاست آنان را ندیده‌اند و روزهای تکراری پشت میله‌های آهنی را به شوق دیدار دوباره دلبندانشان سپری می‌کنند. مادر که باشی همواره قلبت برای فرزندانت می‌تپد، مهم نیست کجا باشی، خواه در خانه، کنج زندان یا هزار جای دیگر، مادر همیشه مادر است.

مستطیلی که چندان سبز نیست/ داستان دوری ۹ ساله فوتبال مازندران از لیگ برتر

درگذشته شاهد حضور تیم‌هایی چون شهرداری ساری، نساجی مازندران، ایرسوتر و شموشک نوشهر در لیگ کشور بودیم، ولی هرکدام از این تیم‌ها به علت عدم‌حمایت مسئولان مازندرانی از لیگ برتر و لیگ آزادگان به دسته پایین‌تر سقوط کردند.

"پراید " پرتصادف‌ترین خودروي كشور/ خسارت دو هزار میلیاردی "تصادفات" به اقتصاد!

جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: در ایام نوروز براثر بروز تصادف بیش از دو هزار میلیارد تومان ازنظر اقتصادی به کشور خسارت واردشده است.

آغاز سال نو احمدي لاشكي با طعم اعتراض به بی عدالتی/ از برخورد با دخالت افراد غیرکارشناس در حوزه انتخابیه‌ تا سرازير شدن بودجه هاي مازندران به گیلان

مجلس جدید باید در اقتصاد صاحب‌نظر باشد و برای کمک به معیشت مردم، مباحث مهم اقتصادی را مدنظر قرار دهد.

۲۹ هزار نفر ایام نوروز در مازندران به سینما رفتند/ رونق سينماي مازندران در نوروز

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به فعالیت ۱۱ سینما در استان، گفت: بیش از ۲۹ هزار نفر در نوروز به تماشای فیلم در سینماهای استان رفتند.

نمایش ناب‌ترین سنن ایرانی در جشنواره اقوام

نخستین جشنواره ایرانی اسلامی «نوروز و صلح» باهمت خانه سربازان صلح ایران و با حرکت کارناوال اقوام از میدان ابن شهرآشوب با حضور هنرمندان مختلف آغاز شد.

عارضه بزرگ عوارضی در قلب مرزن آباد – چالوس/ از شعارهای انتخاباتی تا افزایش عوارضی!

از زمان افتتاح قطعه مرزن آباد – چالوس و استقرار و راه اندازی ایستگاه عوارضی، برخی از مسئولین تنها نطق ها و سخنرانی های زیادی و گاه شعارگونه نیز دراین خصوص داشته اند ، اما نه تنها این معضل مرتفع نگردیده، بلکه در آغاز سال نو و نوروز باستانی 95 ، شاهد افزایش مبلغ عوارضی بوده است!
نظرسنجی
تازه ترین عناوین