حرف شمال

در دانشگاه‌ها به روی افکار غربی باز است

رئیس قوه قضاییه، بابیان اینکه علوم انسانی غربی هجوم خود را در کشور آغاز کرده است، گفت: متأسفانه خلأ عظیمی در علوم انسانی داریم.

هیچ نماینده ای در حاشیه امن قرار ندارد/ باید نگاه مردم مازندران حزبی شود

یک فعال رسانه ای و سیاسی چالوس عنوان کرد: برخی نامزدهای انتخابات مجلس وعده‌هایی که میدهند بقدری زیاد است که یک مجلس کم است باید یک رییس جمهور هم در خدمتش قرار گیرد!

شانس پیروزی نامزد اصولگرایان نوشهر و چالوس اندک است

حبیب رستمی قعال سیاسی عنوان کرد: امیدوارم انتخابات به بهترین نحو و در راستای اجرای قانون اساسی و منافع ملی برگزار شود و مجلس به راس امور بازگردد

مرگ سالانه دهها ورزشکار معروف بر اثر مکمل های غیر مجاز

دکتر یدالله سهرابی عضو شورای عالی نظام پزشکی کشور، از مرگ سالانه دهها ورزشکار معروف بر اثر مکمل های ورزشی غیر مجاز خبر داد.

طرح مکنا در ۳ کلانتری نوشهر اجرا شد

فرمانده انتظامی نوشهر از بازسازی سه کلانتری شهرستان در راستای اجرای طرح مکنا خبر داد.

۱۲کیلومتر تا قلب محرومیت/ روستایی محروم در دل جنگل سبز

در ۱۲ کیلومتری شهر نور و در قلب جنگل‌های بکر هیرکانی و خزری شمال روستایی است که مردمانش برای رفع برخی محرومیت‌ها در حسرت بازسازی یک دهنه پل اند.

ایجاد بازارچه‌های دائمی برای اشتغال زنان سرپرست خانوار و ضرورت توسعه صندوق خرد بانوان روستایی

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، تأسیس فرهنگسرای ویژه خانواده در شهرهای استان را از مهم‌ترین مطالبات حوزه بانوان و خانواده در سفر هیئت دولت به استان بیان کرد.

پیچش عطر یاس در عروس شهرهای ایران/ سلام مازنی ها به سینما

در حالی چراغ سومین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس در عروس شهرهای ایران زمین گرم شده است که به اعتقاد صاحب‌نظران، برپایی این جشنواره‌ها در رونق سینما تأثیرگذار خواهد بود.

توقف بهره‌برداري از جنگل‌هاي شمال منجر به فروپاشي نظام نظارتي خواهد شد

کاهش سطح جنگل‌هاي شمال ايران و موضوع توقف بهره‌برداري از اين جنگل‌ها، موجب شکل گيري جدل‌هايي علمي‌در محافل کارشناسي شده است.

حمله خونین یک عضو شورای محمودآباد به معاون آموزش و پرورش فریدونکنار

معاون آموزش و پرورش فریدونکنار مورد ضرب و شتم و حمله خونین با چاقوی یکی از اعضای شورای روستاهای تابعه محمودآباد قرار گرفت.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین