حرف شمال

روایت هایی از وحشت والدین دانش آموزان از بازگشایی مدارس

اگرچه در وزارت آموزش و پرورش ایران و در بین مدیران ارشد، اصرار بر آغاز سال تحصیلی آن هم با حضور دانش‌آموزان، تصمیم نهایی است اما در خانواده‌های ایرانی تصمیم قطعی درباره وضعیت تحصیل فرزندانشان به این راحتی نیست؛ آنها نگران‌اند که در مدارس چندصدنفری تنها یک نفر به ویروس کرونا مبتلا باشد و ده‌ها و حتی صدها نفر دیگر را مبتلا ‌کند.

تشریف بیاورید مازندران، جاده‌ها را برایتان یک طرفه می‌کنیم!

اعلام یک طرفه کردن محور‌های مازندران مخالف تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و تشویق برای مسافرت به یک استان قرمز کرونایی است.

آقای استاندار! نگذارید سواحل مازندران حیاط خلوت هنجارشکنان شود+تصاویر

مازندرانی‌ها که در ارادت‌ورزی به اهل بیت پیامبر(ص) شهره‌اند، تاب تحمل هنجارشکنی عده‌ای مسافر در سواحل دریا آنهم در شب‌های اول ماه محرم را ندارند.

وابستگی برخی رسانه‌ها به ارگان‌های دولتی می تواند چالش‌ جدی باشد/ نقد منصفانه سرلوحه رسانه ها باشد

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس، نقد منصفانه اصحاب رسانه را سبب هموار شدن مسیر توسعه دانست وگفت: حفظ وحدت به ارتقای توسعه کشور کمک می کند.

سردرگمی ساخت کشتارگاه چالوس میان بدعهدی و کمبود اعتبار/ مصوبات کاغذی که در راهروهای فرمانداری و استانداری دست به دست می شود

با گذشت حدود هشت سال از آغاز ساخت کشتارگاه صنعتی بخش مرزن‌آباد چالوس، این پروژه همواره به بهانه‌های مختلف از جمله بدعهدی سرمایه‌گذار و کمبود اعتبار با تاخیر روبرو بوده است.

از نسخه پیچی خودسرانه برخی پزشکان در مراکز درمانی کرونایی تا تهدید ذخایر دارویی بیماران خاص!

نسخه پیچی خودسرانه برخی پزشکان در مراکز درمانی کرونایی بصورت غیر قانونی و خارج از روال پروتکل تعریف شده از سوی وزارت بهداشت و درمان برای معالجه بیماران کرونایی است.

بازار سیاه شن و ماسه در مازندران/ هر تن ۱۰۰ هزار تومان ناقابل!

گرانی نرخ شن و ماسه به معادله چندمجهولی تبدیل شده و بازار سیاه تامین مصالح را در استان مازندران ایجاد کرده است.

یتیمی قدیمی ترین فرودگاه شمال کشور/ تعلل ۲ ساله در اجرای حکم رفع مانع پروازی فرودگاه نوشهر

عدم اجرای حکم دستگاه قضایی مبنی بر تخریب یک ساختمان بلند مرتبه در مسیر قیف پروازی ضلع غربی فرودگاه نوشهر پس از ۲ سال ، همچنان مشکل نشست و برخاست هواپیما در این مسیر باند را لاینحل نگه داشته است.

کشمکش "پول" با مشکلات و بی‌پولی/ تهدید اعضای شورای شهر به استعفای دسته جمعی!

شهر پول در بخش کجور نوشهرآنقدر با انواع مشکلات دست و پنجه نرم می کند که اعضای شورای شهر تصمیم گرفتند بزودی استعفای دسته جمعی خود را اعلام کنند.

سفرهای تابستانی به غرب مازندران در دوران تشدید کرونا

برغم شیوع مجدد ویروس کرونا و روند افزایشی بیماران بستری در مراکز درمانی مازندران، این امر نه تنها بر تعداد ورودی خودروهای در محورهای منتهی به استان تاثیر نداشته بلکه تردد بدون ماسک و دستکش مسافران و مردم درمعابر عمومی و بازارها نشان می‌دهد که ترس از ابتلا به این بیماری کاهش یافته است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین