حرف شمال

تاثیر رسانه بر انتخابات

انتخابات مهمترین رکن شکل گیری ساختار سیاسی جوامع بشمار می‌رود و تأثیر رسانه بعنوان نقطه اتصال مردم و حکومت و اصلی ترین مرکز تجمع افکار عمومی، بسیار قابل توجه می‌باشد!

فضای کسب و کار کشور غبارآلود است/معضل زباله و جاده های ناامن امان مردم مازندران را بریده است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باید راهکارهای مناسب برای خروج از بن‌بست رکود اقتصادی پیدا کرد و با وضع قوانین کارآمد کمی از رنج تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کاست.

۹۷۰ قانون در مجلس پالایش می شود/ ایجاد متروی نور - تهران

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی از پالایش ۹۷۰ قانون که در دوره‌های گذشته به تصویب رسید خبر داد.

دفاع سرسختانه "احمدي لاشكي" در منطقه آزاد در برابر "يوسف نژاد"/ قصور اتوبوس مرگ در كندوان!

احمدي لاشکی، خبر اجماع مجمع نمایندگان مازندران درباره منطقه آزاد را کذب دانست و در برابر بهره برداري رسانه اي نماينده ساري در اين موضوع ايستاد.

متن کامل «لایحه برنامه ششم توسعه» منتشر شد

به منظور دستیابی به رشد اقتصادی متوسط سالیانه ۸ درصد و ضریب جینی ۳۴% در سال پایانی برنامه، اهداف کمی کلان و بخش‌های اقتصادی به تفکیک تعیین می‌شوند.

هیات رییسه مجمع نمایندگان مازندران انتخاب شدند/ ریاست به غربی ها رسید

جلسه مجمع نمایندگان پس از تصویب اساسنامه، قاسم احمدی لاشکی ، ولی الله نانواکناری و حسین نیازآذری به ترتیب به عنوان رییس، نائب رییس و سخنگو و اعضای هیات رییسه مجمع نمایندگان مازندران درمجلس دهم انتخاب شدند.

«یوسف نژاد» چطور «یوسفیان ملا» را دور زد؟ / منتخبی که همه رکوردها را شکست

یوسف نژاد به تنهایی حدود 10 درصد رای کل استان مازندران را به دست آورد. فاصله رای یوسف نژاد با نفر بعد در مازندران(یوسفیان ملا) نیز بیش از 25 هزار رای ، یعنی تنها 10 هزار رای کمتر از نفر اول نورومحمودآباد بود.

يوسف نژاد" از ليست اميد براي حضور در هيات رئيسه مجلس/ احتمال حمايت فراكسيون ولايت از "يوسفيان ملا"

قاسم احمدي لاشكي نماينده نوشهر، چالوس و كلاردشت خبر حضورش را در ليست گزينه هاي هيات رئيسه مجلس تكذيب كرد.

احتمال حضور یک نماینده از شمال در هیات رئیسه مجلس/ احمدي لاشكي و یوسفیان‌ملا گزینه قوی برای کاندیداتوری هیأت رئیسه

قاسم احمدي لاشكي همواره رابطه نزديك خود را با علي لاريجاني رئيس موقت مجلس حفظ كرده و در طول سالهاي نماينده گي اش در دوره مجلس نهم(پيشين) نيز به عنوان اولين نماينده اي بوده كه مسئوليت مجمع نماينده گان مازندران را از غرب استان برعهده گرفته بود.

حمایت قاطع مجمع نماینده گان مازندران از ریاست لاریجانی/ سهم "محسني بندپي" و "احمدي لاشكي" در كرسي رياست مجلس

حوزه نوشهر، چالوس و كلاردشت در طي سه دوره اخير از محسني بندپي تا قاسم احمدي لاشكي بعنوان نماينده گان نوشهر و چالوس همواره از رياست علي لاريجاني حمايت قاطع داشته اند و آيا اين اعتماد بيش از 8 ساله نمايندگان نوشهر و چالوس مي تواند لاريجاني را مجاب به آن كند در يك روند برد- برد براي منطقه نوشهر و چالوس و كلاردشت مثمر ثمر گردد!؟
نظرسنجی
تازه ترین عناوین