حرف شمال

پیش‌بینی کارشناسان از گسترش گفتمان اصلاح‌طلبی در جامعه!!

پیش‌بینی کارشناسان حکایت از گسترش گفتمان اصلاح‌طلبی در جامعه دارد. اصلاحات در نزد طبقه متوسط جدید در حال گسترش بوده و ساختار جمعیتی ایران نیز به سمت کاهش جمعیت روستایی و افزایش جمعیت شهری و افزایش طبقه متوسط پیش می‌رود.

توزیع 16 میلیارد ریال اعتبار اشتغالزایی سال 96 در میان بانوان مازندرانی

اشتغال از بحث‌های استراتژیک کشور است و تنظیم سند اشتغال استان به عنوان سیاست‌گذاری کلان باید سرلوحه فعالیت‌های دستگاه‌های این حوزه برای تحقق اشتغال‌زایی باشد؛ که در همین راستا امسال ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا و کارآفرین به بانوان استان اعطا می شود.

علی شادمان؛ بازیگر «شماعی‌زاده» شد!!

نمایش «شماعی زاده» به نویسندگی و کارگردانی رضا بهاروند در تئاتر باران روی صحنه می‌رود

تکلیف قدرت تجزیه و تحلیل ما چه می شود!

در بسیاری از تحقیقات برای تعریف از فرهنگ به ارزشها، باورها، عقاید و مواردی از این نظر اشاره شده است اما با توجه به گسترش سواد رسانه ای در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزشی به مراتب استفاده نادرست از رسانه های ارتباطی را شاهد هستیم.

برگزاری آئین نکوداشت پروفسور منوچهر ستوده با حضور معاون رئیس جمهور در ساری

آئین نکوداشت پروفسور منوچهر ستوده به همراه اجرای زنده شعر«خون است دلم برای ایران» با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در سالن سلمان هراتی ساری برگزارمی شود.

چشمه‌های عجیب و متفاوت در شهر زیبای بندری نوشهر

نوشهر از شهرهای زیبا و بندری غرب مازندران است که از بنادر معتبر شمال ایران به حساب می آید .

عاشقانه « مینا و پلنگ» در کندلوس/ نبض نیما در یوش می تپد

عاشقانه « مینا و پلنگ» نقل زبان پیر و کهنسالان کجوری است و می توان این روایت را با سفر به روستای هدف گردشگری کندلوس دوباره از نو شنید.

امان از خاک حاصل خیز شورا!

گویا آب و خاک شوراهای شهر کیفیت خوبی دارد! که دوستان این چنین میل به حضور و برداشت از ثمرات ناتمام آن دارند وگرنه چه دلیلی داشت که این چنین برای حضور در آن دست و پا بزنند و آسمان و ریسمان به هم ببافند!!

از خودمان مینویسیم تا به کسی بر نخورد/ از ياشار سلطانی با همکاران خبری تا فرش قرمز و "تشک"های کشتی در کف صحن شورای شهر ‼️

از خودمان می نویسیم تا به کسی بر نخورد ‼️به همان دلایل که ورود روزنامه نگاران، منتقدین و خبرنگاران به عرصه انتخاباتی سم و مضر است به دلایل فراوان دیگر صحن شورا نميتواند فرش قرمزی برای هنرمندان و بازیگران سینمایی و صحنه ای باشد و یا آنکه صحن تخصصی و تصمیم ساز شورا "تشک"ی برای کشتی و مستطیل سبزی برای میدان رقابت های فوتبالیست ها و یا رینگی برای رزمی کاران تعریف شود‼️

باز گشایی گره کور چندین ساله چالوس با پیگیری احمدی لاشکی

با صدور دستور تخریب ساختمان قدیمی آموزش و پرورش چالوس و واحدهای حد فاصل خیابان های فرهنگ و نواب صفوی ، نقطه پر ترافیک شهر ، آزاد میشود.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین