حرف شمال

مازندران با سند توسعه به جایگاه واقعی خود دست می یابد

مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌ مازندران گفت: بسیار اهمیت دارد که بر اساس افق چشم‌انداز کشور و سند توسعه استان؛ مازندران به جایگاه واقعی خود در حوزه آموزش و پژوهش دست یابد.

نمایشگاه پوشش اسلامی در شهرستان های مازندران برگزار شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: نمایشگاه پوشش اسلامی به‌صورت مستمر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری‌ها با ارائه فضای مناسب در شهرستان‌ها برگزار شود.

غرش سیلابی پلنگ نهرودبار کجور در یک آب بندان طبیعی / خطر سیلاب در شرق نوشهر جدی است

در ابتدای مسیر جنگلی کجور و درگذر از تنگه نهرودبار، آب‌بندان طبیعی ایجادشده که هرلحظه احتمال تخریبش وجود دارد تا نیمی از شهرستان نوشهر را به زیرآب برد.

زخم تورهای غیرمجاز بر گردشگری/از «آژانس تلفنی» تا امداد و نجات

جنگل، سکوت شب و تورهای غیرمجازی که در هزارتوی جنگل‌های سبز اما پررمزوراز شمال، در میان کولاک و باران گرفتار شده و زخم بر چهره گردشگری مازندران می کشند.

جشنواره" اولین واژه آب" در آمل برگزار شد

جشنواره" اولین واژه آب" در آمل با همت شرکت آبفای استان، شهرستان آمل و اداره آموزش و پرورش آمل و با همکاری تشکل های مردم نهاد برگزار شد.

ناقوس نابودی مازندران با اجرای طرح انتقال آب خزر به سمنان!

متاسفانه کمتر کسی از وضعیت سطح آب دریای خزر صحبتی به میان می آورد که شرایط دریای خزر به لحاظ سطح آب روند کاهشی شدید و نگران کننده ای را نشان می دهد. پس روی آب دریای خزر طی چند سال گذشته کاملا مشهود است

گفتگو با یک دختر فراری ومعتاد مازندرانی/ لزوم تغییر شیوه مواجهه با آسیب ها

بیست و شش ساله است اما انگار چهل سالگی مثل سیلاب از سرش گذشته. سمیه، معتاد به شیشه، کراک و بنگ است. خودش می گوید هر سه تا را مثل فرزندانش دوست دارد و از 18 سالگی و با کشیدن بنگ راهش به سمت اعتیاد باز شده است.

« ام اس » بیماری جسمی شایع امروزی است

مدیرکل اجتماعی استانداری مازندران در خصوص بیماری‌ام اس، گفت: بیماری‌ام اس یک بیماری جسمی مزمن شایع امروزی است که به اعصاب آسیب می‌رساند.

جنازه‌ام هم در مجلس باشد نمی‌گذارم حق نوشهر برای منطقه آزاد پایمال شود

احمدی لاشکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جنازه‌ام هم در مجلس باشد نمی‌گذارم حق نوشهر در مورد منطقه آزاد پایمال شود

دو فرماندار دیگر در موج آخر تغییرات فرمانداران مارندران

استاندار مازندران با اعلام اینکه دو فرماندار دیگر در استان تغییر می‌کنند، گفت: با وجود اعلام رضایت رئیس‌جمهوری از وضعیت مدیریت در مازندران، دلیلی برای تضعیف استان وجود ندارد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین