حرف شمال

زخم تورهای غیرمجاز بر گردشگری/از «آژانس تلفنی» تا امداد و نجات

جنگل، سکوت شب و تورهای غیرمجازی که در هزارتوی جنگل‌های سبز اما پررمزوراز شمال، در میان کولاک و باران گرفتار شده و زخم بر چهره گردشگری مازندران می کشند.

جشنواره" اولین واژه آب" در آمل برگزار شد

جشنواره" اولین واژه آب" در آمل با همت شرکت آبفای استان، شهرستان آمل و اداره آموزش و پرورش آمل و با همکاری تشکل های مردم نهاد برگزار شد.

ناقوس نابودی مازندران با اجرای طرح انتقال آب خزر به سمنان!

متاسفانه کمتر کسی از وضعیت سطح آب دریای خزر صحبتی به میان می آورد که شرایط دریای خزر به لحاظ سطح آب روند کاهشی شدید و نگران کننده ای را نشان می دهد. پس روی آب دریای خزر طی چند سال گذشته کاملا مشهود است

گفتگو با یک دختر فراری ومعتاد مازندرانی/ لزوم تغییر شیوه مواجهه با آسیب ها

بیست و شش ساله است اما انگار چهل سالگی مثل سیلاب از سرش گذشته. سمیه، معتاد به شیشه، کراک و بنگ است. خودش می گوید هر سه تا را مثل فرزندانش دوست دارد و از 18 سالگی و با کشیدن بنگ راهش به سمت اعتیاد باز شده است.

« ام اس » بیماری جسمی شایع امروزی است

مدیرکل اجتماعی استانداری مازندران در خصوص بیماری‌ام اس، گفت: بیماری‌ام اس یک بیماری جسمی مزمن شایع امروزی است که به اعصاب آسیب می‌رساند.

جنازه‌ام هم در مجلس باشد نمی‌گذارم حق نوشهر برای منطقه آزاد پایمال شود

احمدی لاشکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جنازه‌ام هم در مجلس باشد نمی‌گذارم حق نوشهر در مورد منطقه آزاد پایمال شود

دو فرماندار دیگر در موج آخر تغییرات فرمانداران مارندران

استاندار مازندران با اعلام اینکه دو فرماندار دیگر در استان تغییر می‌کنند، گفت: با وجود اعلام رضایت رئیس‌جمهوری از وضعیت مدیریت در مازندران، دلیلی برای تضعیف استان وجود ندارد.

چند قطبی آب و هوا در آسمان انتخاباتی آمل

فضای انتخاباتی و فعالیت های کاندیداهای احتمالی در آمل هوای تازه به خود گرفته است. هوایی که برای بعضی ها آفتابی و برای عده ای ابری و برای جمعی دیگر بارانی است.

روستایی به وسعت یک تاریخ محرومیت/ فریاد بی صدا در بلندای «چمرکوه»

روستای چمرکوه از توابع بخش کجور نوشهر با محرومیت زیادی دست و پنجه نرم می کند و خیران برای رفع مشکلات این روستا آستین همت بالا زدند.

مروارید سیاه به خزر بر می گردد/ خاویار سوگلی صادرات مازندران

مرواید سیاه که سال‌های سال از دریای خزر کوچ کرده بود دوباره به زادگاهش بر می‌گردد و به عنوان سوگلی سوغات مازندران راهی بازارهای جهانی می‌شود.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین