حرف شمال

بیش از 2 میلیون واجد شرایط رای دادن در مازندران/ مواردی از تبلیغات زودهنگام مشاهده شده است

معاون سياسي استانداري مازندران عنوان كرد: برخی رسانه‌ها فراتر از حد عرف عمل می‌کنند مثلا روزنامه‌‌ای تیتر زده بود که «استثنایی‌ترین، نامزد انتخابات آمد یا مردی که ناجی حوزه است و ...» که برخورد جدی می‌شود.

پدر نمدمالی ایران درگذشت/ احداث شهرک نمدمالی درغبار وعده‌ها گم شد

پدر نمدمالی ایران و مازندران رخ در نقاب خاک کشید در حالیکه تا آخرین روزهای عمرش در آرزوی ایجاد شهرک نمدمالی بود.

حذف افراد شاید اما حذف اندیشه ممکن نیست/ عده ای بدنبال رقابت بی رقیب هستند

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی کشور در جمع هوادارانش گفت: جریان و جماعتی در شب نشینی بنشینند و تصمیم بگیرند که یکی را حذف کنند ممکن است در کوتاه مدت پاسخی داشته باشد اما در دراز مدت بی معنا و غیرممکن است.

استان مازندران به چه نماینده هایی نیاز دارد؟ / عدم کارایی احزاب در شهرستان ها

"انتخاب اصلح" عبارتی است که معمولا در هنگام انتخابات به گوش می رسد. هر طیف و جریان سیاسی به فراخور برنامه ها و اهدافی که دارد شخصی را به عنوان "نماینده اصلح" انتخاب و تبلیغ می کند. اما این انتخاب اصلح چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

خبرگان جايگاه سهم خواهي نیست/ این پیرمردهای امروز خبرگان همان جوانان دیروز اند

حجت الاسلام رسولی امام جمعه سابق میاندورود و امام جمعه فعلی هچیرود چالوس گفت: خوشبختانه نیروهای جوان وارد عرصه رقابت انتخابات خبرگان شدند، البته به نظر بعضی ها این موضوع نقص است اما به عقیده بنده اتفاقاً این موضوع یک حسن و نقطه قوت است.

توقف قطار انتخابات مازندران در ايستگاه اول/ سهم هر صندلي 25 نفر

بهار سیاسی در روزهای آغازین زمستان با استقبال زياد داوطلبان در انتخابات رقم خورده بطوری که برای دهمین دوره انتخابات مجلس به ازای هر کرسی در مازندران ۲۵.۵ نفر داوطلب شده اند.

ردیابی سندروم نادر دریک روستای مازندران/ نابینایی ۲۸ نفر از اهالی

یک سندروم بسیار نادر در دهکده ییلاقی و جلگه‌ای چلندر نوشهر سبب نابینایی ۲۸ نفر از ساکنان این روستا شده است.

تدبير فرماندار نوشهر قفل " ده ساله" يك زيرگذر را گشود/ از دغدغه 10 ساله مردم تا تدبير 10 ساعته فرماندار نوشهر

با تغيير در مسند فرمانداري نوشهر با دستور كار قرار گرفتن اين موضوع در برنامه هاي اولويت بندي شده فرماندار جديدنوشهر بنظر مي رسد تابارقه هاي اميد در بهره برداري از اين پروژه به عمل تبديل شده است.

موازنه منفی بیلان آبی دریای خزر/ مصائب بزرگترین دریاچه جهان

تراز آب دریای خزر نسبت به ۲۰ سال گذشته ۱.۲۰ متر کاهش‌یافته و خشک‌سالی سال‌های قبل در حوضه آبریز خزر، کاهش بارش و درنتیجه کاهش آبدهی رودخانه‌ ها، موازنه منفی بیلان آبی را به صدا درآورده است.

حراج حیات‌وحش در بازارهای محلی مازندران/ صید گله‌ای پرندگان مهاجر

گسترده‌ترین صید بی‌رحمانه پرندگان مهاجر در دامگاه‌های فریدون‌کنار رقم خورده و حیات‌وحش در بازارهای محلی آن به حراج گذاشته‌شده است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین