حرف شمال

بهترین انتصاب های سال 94 در استان مازندران

هر چند انتصاب اکثر فرمانداران و مدیران با عمکلرد موفق آنها همراه نبود ولی از سوی دیگر انتصاب هایی هم وجود داشت که عملکرد موفق آنها باعث رضایتمندی مردم و ایجاد امید در حوزه کاری آنها شد .

ساعتی با نسوان در بند مازندران/ اینجا خط پایان زندگی نیست

همه این مادران نگران فرزندانشان هستند که مدت‌هاست آنان را ندیده‌اند و روزهای تکراری پشت میله‌های آهنی را به شوق دیدار دوباره دلبندانشان سپری می‌کنند. مادر که باشی همواره قلبت برای فرزندانت می‌تپد، مهم نیست کجا باشی، خواه در خانه، کنج زندان یا هزار جای دیگر، مادر همیشه مادر است.

"پراید " پرتصادف‌ترین خودروي كشور/ خسارت دو هزار میلیاردی "تصادفات" به اقتصاد!

جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: در ایام نوروز براثر بروز تصادف بیش از دو هزار میلیارد تومان ازنظر اقتصادی به کشور خسارت واردشده است.

نمایش ناب‌ترین سنن ایرانی در جشنواره اقوام

نخستین جشنواره ایرانی اسلامی «نوروز و صلح» باهمت خانه سربازان صلح ایران و با حرکت کارناوال اقوام از میدان ابن شهرآشوب با حضور هنرمندان مختلف آغاز شد.

با فساد و ویژه خواری مبارزه جدی شود/ دشمن؛ مقصود دولت آمریکاست

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بعد از ظهر روز یکشنبه در اولین روز از سال 1395 در اجتماع ده‌ها هزار نفر از زائران و مجاوران حرم حضرت علی بن موسی الرضا (علیه‌السلام) سخنرانی کردند.

ردپای نمایندگان مجلس در زمین خواری کلاردشت،گرگان و حیران/ نقش زمین خواران در تبلیغات انتخاباتی نمایندگان!

از محل نمایندگان مجلس هم خسارت عمده‌ای به اراضی وارد می‌شود و هم در مناطق خوش آب و هوا اسپانسرها (حامیان مالی) همین نمایندگان مجلس ورود می‌کنند

قامت خمیده جنگل زیربار فشارها/ مدیریت جامع با جنگل‌داری مشارکتی

روند روبه رشد تخریب جنگل‌ها موجب شده که دنیا به دنبال راهکارهای مدیریت مؤثر حفظ و احیای مناطق جنگل برآید و ازجمله راهکارهای پیشنهادی، استفاده مناسب از مشارکت مردم و بهره‌برداری در مدیریت پایدار عرصه‌های جنگلی است.

از حسرت خانه هاي اجاره اي براي كشتي گيران تا مالكيت خانه هاي ميلياردي برخي ورزشكاران!

اگر ورزشکار کسی را داشته باشد می‌تواند به جایی برسد و به عنوان نمونه ورزشکاری داریم که با کسب مدال‌های بسیار صاحب ۵۰ میلیون تومان پول نشده است اما درعوض ورزشکاری داریم که در خانه میلیاردی زندگی می‌کند

از "اله بداشتي" و "افرازيده" بالاي 70 درصد تا نمایندگان كم درصد/ کدام رجال نوشهر و چالوسي رکورد زدند!

در حوزه نوشهر و چالوس و كلاردشت تنها ابوالحسن اله بداشتی در مجلس اول با برخورداري از قريب 87 درصد و سیدفرج الله افرازیده در مجلس دوم با برخورداري از بيش از 71 درصد توانستند رکورد آرای مردم حوزه انتخابيه نوشهر و چالوس و كلاردشت را از آن خود كنند.

اصلاح طلبان در مازندران پیش افتادند/ حضور چهره‌های جدید انتخابات 94

سی و چهارمین دوره انتخابات کشور در مازندران همراه با شگفتی‌ها و پدیده‌هایی بوده که آن را از دیگر انتخاب‌ها متمایز کرده است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین