حرف شمال

خطر افتتاح زودهنگام يك پل روگذر در نوشهر و فرار"روباني" پيمانكار/ روگذر كشكسرا شبیه دایناسور شده است!

شايد افتتاح هرچه زودتر يك پروژه يكي از آرزوهاي ديرينه مردم هر منطقه مي باشد اما پروژه ساخت روگذر كشكسرا در كمربندي نوشهر به چالوس از معدود پروژه هايي است كه ساكنين اين منطقه چندان رغبتي براي افتتاح پر عيب و ناقص آن ندارند.

نامه نگاري مجازي مديران سابق بنادر و دريانوردي در شبه جزيره آزاد نوشهر!

انتشار سند و نامه امضا شده ي 11 نماينده مجلس در ايجاد سه نقطه منطقه آزاد در نوشهر، بابلسر و اميرآباد مهمترين سند و اظهارنظري بوده كه هفته خبري را به خود اختصاص داده بود. در كنار اين سند، انتشار نامه هاي مجازي برخي مديران سابق مناطق ويژه اقتصادي و آزاد، اهميت موضوع را دو چندان كرده است.

دل ناآرام «دکتر آرام» در بهزيستي مازندران/ ۵تغییر اساسی در کمتر از یکماه

مدیرانی که با کوچکترین فشارها کسانی را بر مسند گمارده اند که به شکلی واضح با گفتمان دولت قبل همراه هستند و عزل و نصب هایشان استان را بدل به شرکتی سهامی کرده است تا محلی برای تجلی گفتمان تدبیر و امید!

وزیر بی کیفیت، استاندار بی تفاوت و روسای بی برنامه/ هیس! دانشجو فریاد نمی زند

در سه سال گذشته معدود میتینگ های سیاسی و فرهنگی در دانشگاه های استان یا به حاشیه کشیده است، یا هیچ نتیجه ای از دل آن برای توسعه سیاسی و فرهنگی مازندران بیرون نیامده.

کشف اسناد عصر پارینه سنگی میانی در بندپي نوشهر

سرپرست هیات باستان شناسی نوشهر گفت: کشفیات محوطه بَندِپی نوشهر، نخستین مدرک از حضور انسان عصر پارینه سنگی میانی (نئاندرتال) در این بخش از جغرافیای ایران است.

مهمان ناخوانده در جنگل‌های خزری/ خسارت شب پره به شمشادستان‌ ها

آفت شب‌پره که از خردادماه امسال مهمان ناخوانده جنگل‌های خزری است تاکنون هشت هزار هکتار از شمشادستان ها را درگیر کرده و سه هزار و ۵۰۰ هکتار را از بین برده است.

دفاع سرسختانه "احمدي لاشكي" در منطقه آزاد در برابر "يوسف نژاد"/ قصور اتوبوس مرگ در كندوان!

احمدي لاشکی، خبر اجماع مجمع نمایندگان مازندران درباره منطقه آزاد را کذب دانست و در برابر بهره برداري رسانه اي نماينده ساري در اين موضوع ايستاد.

گزارشی از جشن/ دلتنگی مادر یک شهید

سال‌ها از دفاع مقدس می‌گذرد و هنوز مادرانی همانند مادر شهید غلامعلی لقمانی شهید شاخص رسانه مازندران دل‌تنگ فرزند شهیدشان هستند.

دست‌هایی که مراتع "مازيچال" را می بلعد/ اعطای کدروستا به منطقه خالی از سکنه

در دل جنگل‌های بکر مازندران و در ارتفاعات کلاردشت، مراتع مازیچال قرار دارد که به دلیل ساخت‌وسازهای بی‌رویه در حال از دست رفتن است.

درهایی که به روی تولید بسته است/ قفل کارخانه‌های مازندران کلید می‌خواهد!

کمبود نقدینگی، کمبود مواد اولیه و گران بودن قیمت آن، عدم همکاری بانک‌ها، تهیه وثیقه، نرخ بالای سود بانکی تسهیلات و کم بودن مدت‌زمان بازپرداخت تسهیلات از مشکلات دیرینه واحدهای تولیدی در مازندران به شمار می‌رود.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین