حرف شمال

پیام تسلیت استاندار مازندران بمناسبت درگذشت هادی نوروزی

درپی درگذشت هادی نوروزی کاپیتان مازندرانی پرسپولیس براثر سکته قلبی پیام تسلیتی از سوی ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران منتشر شد.

جاهلی‌های امروز عید ما را عزا کردند/ حج باید جایگاه امنیت باشد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه ملت ما مصیبت زده است، تاکید کردند: حج باید جایگاه امنیت باشد، آیا این امنیت است که در حین مناسک به جان انسان‌ها دست تطاول گشوده شود؟

۳.۸ میلیون مسافر - شب در نوشهر اقامت کردند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نوشهر گفت: بیش از سه میلیون و ۸۶۸ هزار مسافر نفر – شب سال جاری در شهرستان اقامت کردند.

هزارتوی مشکلات آبزی پروری در مازندران

در حالی مازندران عنوان قطب آبزی پروری ایران را یدک می‌کشد که تولیدکنندگانش با مشکلات عدیده‌ای دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

۷ نفر بر اثر تصادف در چالوس مجروح شدند

وقوع یک فقره تصادف در منطقه هچیرود چالوس هفت مصدوم برجای گذاشت.

گزارشی درس آموز از یک مادر شمالی/ وقتی ایثار چاشنی زندگی می شود

عشق را باید در خانواده ای جستجو کرد که بانویش سال‌های سال به‌پای همسر معلول و فرزند بیمارش نشسته و چراغ پرفروغ یک زندگی ایرانی اصیل را روشن نگه‌داشته است.

اختلاط برنج ایرانی و خارجی تقلب آشکار/محرزشدن این تقلب بزودی

نماینده مردم آمل در مجلس با تقلب خواندن اختلاط برنج ایرانی و خارجی برای ظلم به کشاورزان، گفت: سازمان تعزیرات حکومتی با تشدید نظارت بر عملکرد دستکاه های تولید و عرضه برنج ایرانی باید مانع از اختلاط برنج ایرانی و خارجی شود.

باید حضوری فعال و تاثیرگذار در فضای مجازی داشته باشیم

حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای شورای عالی فضای مجازی، این شورا را مرکز اصلی سیاستگذاری آگاهانه، مسئولانه و مقتدرانه در خصوص فضای مجازی خواندند و با اشاره به گسترش روزافزون و پرسرعت پدیده عظیم و بی‌نظیر فضای مجازی تأکید کردند.

۱.۲ میلیون معلول طی ۸ ماه گذشته تحت پوشش بهزیستی قرارگرفتند

در هشت ماه گذشته بیش از یک‌ میلیون و ۲۰۰ هزار معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار گرفتند و حدود ۸۰۰ هزار نفر در نوبت تحت پوشش قرار گرفتن هستند.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین