حرف شمال

مازندران را زباله برد و مسوولان را خواب/ 500 سفر خارجی شهرداران بخاطر زباله دوست داشتنی!

زباله‌ها هر روز وسعت بسیار زیادی از جنگل‌های شمال در مازندران را به نابودی می‌کشاند. هرچند مشکل زباله و پسماند تنها به مازندران محدود نمی‌شود و استان‌های زیادی با آن درگیر هستند.

فضای کسب و کار کشور غبارآلود است/معضل زباله و جاده های ناامن امان مردم مازندران را بریده است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: باید راهکارهای مناسب برای خروج از بن‌بست رکود اقتصادی پیدا کرد و با وضع قوانین کارآمد کمی از رنج تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کاست.

درنای «امید» بدون «آرزو» آمد/ تک درنای سفید سیبری در فریدونکنار

«امید» تک درنای سفید سیبری درحالی امروز وارد تالاب بین المللی فریدونکنار شد که سال هاست جفت ماده خود به نام آرزو را از دست داده است.

بیمارستانی که فقط تابلوی فوق تخصصی دارد/ فسخ قرارداد با متخصص ها در بیمارستان پرحاشیه چالوس

بیمارستان طالقانی چالوس درحالی تابلوی فوق تخصصی را یدک می‌کشد که هرازگاهی بیماران شاهد فسخ قرارداد با پزشکان متخصص در آن هستند.

غرش پلنگ درجنگل‌های مازندران را کسی نمی‌شنود/ یک گام تا انقراض

دومین پلنگ تلف شده مازندران در سال جاری تاکسیدرمی می شود و با شماره افتادن نفس این‌گونه زیبا و منحصربه‌فرد، نسل آن در یک‌قدمی انقراض قرار گرفت.

پیرزنی که به خاطر عشق به گاوش جهانی شد/«ننه مکرمه» الگویی برای فرار از پیری

مکرمه قنبری در دوم آبان ماه سال ۱۳۸۴ بر اثر عوارض ناشی از سکته‌ی مغزی در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل درگذشت. پیکر او را در حیاط منزل‌اش به خاک سپردند.

مديريت فرودگاه هاي كشور ساز خودش را مي زند/ سردرگمي 5 ساله مالكين اطراف فرودگاه نوشهر

توسعه و یا تجهیز فرودگاه نوشهر سبب شد تا گستره ای از زمین های اشخاص در حریم قرار گیرد و آنان متضررشده و اجازه هیچگونه ساخت و سازی نداشته باشند.

بهره برداری سنتی از قديمي ترين معدن مازندران/ از کوه خواری تا کوه فروشی

بالای ۹۵ درصد از استعلام‌هایی که از محیط‌زیست می‌شود پاسخ مثبت داده می‌شود و اگر ۳۰ درصد این استعلام‌ها عملیاتی شود مازندران می‌تواند در کشور پیشرو باشد.

پل کابلی شهرآرا به یک باد بند است/دانش آموزان مشق اضطراب می کنند

تنها راه ارتباطی اهالی روستای شهرآرای بخش مرکزی چالوس به یک باد بند است و دانش‌آموزان پایه اول هر روز « بابا بیا من را از روی پل عبور ده» را با اضطراب مشق می‌کنند.

حسرت شوراي تنكابن به پست هاي نوشهري ها/ مسئولان تنکابن مرده‌اند!

حق مردم منطقه را بگیرد، چرا نمایندگان ما بعد از دوره کاریشان از میدان خارج می‌شوند؟! چرا نمایندگان نوشهر همگی بعد از دوره خود، مدیر شده و 17 اداره کل در آنجا زدند؟!
نظرسنجی
تازه ترین عناوین