حرف شمال

خانه ای برای سگ ها در نوشهر/ پناهگاهی برای وحوش بیمار و رنجور

خانه ویلایی در نوشهر پناهگاهی برای سگ‌های ولگرد شده و اهالی آن با این حیوانات رنجور و بیمار مهربانانه رفتار می‌کنند.

بومیان بزرگترین قربانیان مناطق آزاد/ بیکاری و افزایش قیمت زمین و سختی زندگی مردم بومی

با گذشت بیش از 20 سال از ایجاد نخستین منطقه آزاد در کشور متاسفانه این مناطق هنوز به اهداف خود دست نیافته اند و نه تنها باعث بهبود معیشت مردم و رونق اقتصادی کشور نشده بلکه به معدود واحدهای تولیدی منطقه نیز آسیب رسانده اند.

مصیبت بزرگ جنگلداری کلاسیک/ کمرنک کردن تلاش جنگلبانان نابخشودنی است

معاون سابق امور جنگل سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: جنگلداری کلاسیک دچار مصیبت بزرگی شده و مدافع شایسته ای در مجامع مختلف ندارد.

احتمال حذف ۱۱۳ میلیارد تومان از حق مردم مازندران/ خواب زمستانی ادارات در فصل اسناد خزانه!

از دست دادن ۱۱۳ میلیارد تومان آنهم در شرایطی که وضعیت زیرساخت‌ها به واسطه نزدیکی به سال جدید در شرایط بدی است و هنوز هم بحران‌هایی نظیر سرما و قطعی گاز اقتصاد مازندران را تهدید می کند، خطایی آشکار و در حکم نادیده گرفتن سهم قانونی همه مازندرانی‌هاست.

آمارسازی های دروغین اداره کل شیلات برای استاندار مازندران !+ سند

با مروری بر پرونده کاری مدیران کل دولت یازدهم در استان مازندران گاها به آمار و ارقامی بر می خوریم که این مسئله را در ذهن متبادر می کند که مبادا سهوا یا عمدا مدیری بخواهد با بازی با آمار و ارقام و بزرگ نمایی فعالیت های خود مردم را به اشتباه بیندازد!

می گفتند هاشمی وسط کوه کلاردشت برج ساخته و کشتی چند ده میلیاردی دارد!

می گفتند هاشمی وسط کوه کلاردشت برج ساخته و کشتی چند ده میلیاردی دارد/ سپاه نورچشم هاشمی بود/ گفتند هاشمی شیخ انگلیسی است و ۱۲ سال بایکوت رسانه ای شد

سازمان جنگل‌ها مسئول واگذاری اراضی پارک جنگلی «ملاکلا» نیست/ بنیاد مسکن پاسخگو باشد

در وضعیت مربوط به پارک جنگلی «ملا کلا»، بنیاد مسکن نباید تغییر کاربری دهد اما اگر بنیاد مسکن این زمین را به کسی داده یا آن را فروخته سازمان جنگل‌ها دیگر متولی نیست و خود باید پاسخگو باشد.

هر اقدام مغایر با شئون اسلامی مورد انزجار است/ ضرورت همدلی در جهت اعتلای فرهنگ و هنر منطقه

فرماندار نوشهر در خصوص حواشی اخیر هفتمین شب نشان نیما نوشهر که با حضور چهره هایی چون دولت ابادی و حسین علیزاده و .. برگزار شد واکنش نشان داد.

افشاگری رئیس محیط زیست نوشهر از "مافیای زباله"در این شهر/ خطر انتشار گازهای سرطان‌زا در شمال کشور

ضرب و شتم رئیس اداره محیط زیست نوشهر و همکارانش حین انجام ماموریت و کنترل شیرابه‌ها توسط عوامل شهرداری خبری بود که بار دیگر معضل زباله شمال و مشکلات پیش‌روی آن را افشا کرد.

برج های چندصد واحدی و بدون پارکینگ/ میثاق نانوشته با بسازبفروش ها!

با گذر از خیابان‌های شهری مازندران می‌توان ساختمان و مجتمع‌هایی را به نظاره نشست که در گذر زمان گاه شبانه قد برافراشته‌اند اما از داشتن یک واحد پارکینگ کوچک هم بهره نبرده اند.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین