حرف شمال

آغاز ساخت یکصد ویلا در زمین های جنگلی جلگه ای چلندر نوشهر؛ دستهای خالی قانون در برابر تغییر کاربری "ده هکتاری ها"

ساخت ویلاهای صد واحدی در اراضی جنگلی جلگه ای چلندر توسط یک نهاد خاص، اعتراض فرماندار نوشهر را در آورد.

جنگل های هیرکانی تکه تکه می شود/ واگذاری یک قطعه از جنگل «واز»

۲.۵ هکتار از بکرترین جنگل‌های خزری از قطعه ۱۹ سری ۲ موسوم به جنگلداری واز در ارتفاعات نور به راحتی از پیکره‌های هیرکانی جدا شده و سرنوشت آن مهبم است.

دریاچه ارواح تَرَک برداشت / خطر سیل‌بردگی ۴ روستای نوشهر!

حفره‌های ایجاد شده روی دیواره دریاچه و تالاب ممرز، خطر آب بردگی پایین دست را تشدید کرده است، آیا کسی صدای حاشیه نشینان تالاب را می‌شنود.

هیاهوی سربی در گلستانک/ فوبیای معدنی؛ ناصرآباد کجا گلستانک کجا!

علت اصرار برخی‌ها برای اینکه نشان دهند فاجعه‌ای سربی در منطقه حفاظت شده گلستانگ نوشهر در حال وقوع است چیست؟

جای خالی مجوز کنسرت موسیقی ویژه‌ی بانوان /غفلت کیفیت آثار گروه‌های موسیقی خطر جدی در موسیقی فولکلور/ لزوم حضور بانوان صاحب‌نظر در تصمیم‌سازی های هنری

استاد موسیقی و بانوی نخبه حوزه هنر مازندران گفت: در سال های اخیر حضور بانوان مازندرانی در عرصه موسیقی چشم گیر بوده است اما حضور بانوان در حوزه موسیقی باید ساماندهی شود و به سمت کیفیت بهتری سوق داده شود.

حاشیه‌های معدن سرب ناصرآباد در کجور/ تعارضات اجتماعی بلای احیای معادن

اگر چه به اعتقاد برخی صاحبنظران احیای معدن راکد سرب و روی در روستای ناصرآباد، بخش کجور را به قطب معدن در مازندران مبدل خواهد کرد،اما کشاورزان و دوستداران حیات وحش نگران عاقبت آن هستند.

شلیک به لانه نفوذ/ دروغ پردازی رسانه های معاند خارجی بر یک رویا

دستگیری چندتن از مدیران شبکه‌های مجازی معاند در مازندران سبب شد تا رویای نفوذ دشمنان نقش برآب شود، از این رو رسانه‌های غربی و حامیان آنها به موج سواری روی این جریان پرداخته اند

چرا گازرسانی به روش سی ان جی در کجور متوقف شد؟

برای چندمین بار گاز شهرهای کجور و پول نوشهر که به روش سی ان جی گازرسانی می‌شد، قطع شده که نگرانی‌های زیادی را در بین مردم به وجود آورد.

کام تلخ قنادان از کمبود و گرانی مواد اولیه/صدور حواله به‌نام قنادان به‌کام دلالان!

مشکلی که در حال حاضر برای صنف قنادان و شیرینی‌فروشان وجود دارد، مشکل تهیه روغن است و علیرغم اظهارات مسئولان در خصوص رفع این مشکل، اما همچنان کمبود روغن ویژه پخت شیرینی برای کارگاه‌های قنادی در مازندران پابرجا است.

آزادراه ساحلی در خزر غرق شد/ توقف مترو در پشت کوه‌های شمال

بررسی پروژه‌های راهسازی، پرونده‌هایی را از گنج خانه بیرون می‌آورد که سابقه‌ای چندین ساله دارند. پروژه‌هایی که قرار بود غرب و شرق را با دریا و تهران - مازندران را با مترو پیوند دهد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین