حرف شمال

آقای استاندار! نگذارید سواحل مازندران حیاط خلوت هنجارشکنان شود+تصاویر

مازندرانی‌ها که در ارادت‌ورزی به اهل بیت پیامبر(ص) شهره‌اند، تاب تحمل هنجارشکنی عده‌ای مسافر در سواحل دریا آنهم در شب‌های اول ماه محرم را ندارند.

۴۷۰ تخت بیمارستانی در مازندران افتتاح شد/ جذب ۱۰۷۸ نیروی درمانی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه ۳۱۰ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا در استان هزینه شده است، گفت: ۴۷۰ تخت بیمارستانی طی شش ماه اخیر در استان بهره برداری شده است.

وابستگی برخی رسانه‌ها به ارگان‌های دولتی می تواند چالش‌ جدی باشد/ نقد منصفانه سرلوحه رسانه ها باشد

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس، نقد منصفانه اصحاب رسانه را سبب هموار شدن مسیر توسعه دانست وگفت: حفظ وحدت به ارتقای توسعه کشور کمک می کند.

سردرگمی ساخت کشتارگاه چالوس میان بدعهدی و کمبود اعتبار/ مصوبات کاغذی که در راهروهای فرمانداری و استانداری دست به دست می شود

با گذشت حدود هشت سال از آغاز ساخت کشتارگاه صنعتی بخش مرزن‌آباد چالوس، این پروژه همواره به بهانه‌های مختلف از جمله بدعهدی سرمایه‌گذار و کمبود اعتبار با تاخیر روبرو بوده است.

یتیمی قدیمی ترین فرودگاه شمال کشور/ تعلل ۲ ساله در اجرای حکم رفع مانع پروازی فرودگاه نوشهر

عدم اجرای حکم دستگاه قضایی مبنی بر تخریب یک ساختمان بلند مرتبه در مسیر قیف پروازی ضلع غربی فرودگاه نوشهر پس از ۲ سال ، همچنان مشکل نشست و برخاست هواپیما در این مسیر باند را لاینحل نگه داشته است.

نمای شهری در ساری زیباسازی می شود

شهردار ساری با بیان اینکه زیبا سازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان بویژه در روزهایی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، دارد بر ضرورت اجرای طرح زیبا سازی شهری تاکید کرد.

سپاه نوشهر با همکاری دیگر نهادها ۲۰ خانواده را صاحب خانه کرد

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشهر گفت که با همکاری مجمع خیرین بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره ) دستکم ۲۰ خانواده بی بضاعت در این شهرستان صاحب خانه شدند.

کشمکش "پول" با مشکلات و بی‌پولی/ تهدید اعضای شورای شهر به استعفای دسته جمعی!

شهر پول در بخش کجور نوشهرآنقدر با انواع مشکلات دست و پنجه نرم می کند که اعضای شورای شهر تصمیم گرفتند بزودی استعفای دسته جمعی خود را اعلام کنند.

ویژه برنامه های سال نو تبری در مازندران اعلام شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ویژه برنامه های آغاز سال نو تبری را اعلام کرد و گفت: این برنامه ها به صورت مجازی برگزار می شود

بهسازی رودخانه شهرود تداوم خواهد داشت

شهردار نوشهر بااشاره به وضعیت نامناسب شهرود گفت: دیواره سازی و بهسازی رودخانه شهرود با اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی انجام می شود.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین