حرف شمال

ساحل پلاژ امیررود در نوشهر بلعیده شد!

اراضی ملی و ساحلی (با سابقه ۸۰ سال) در امیررود نوشهر که تحت اختیار میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوده به اذعان مردم و مسولین محلی طی سالهای اخیر به یکباره تغییر تولیت یافته و در اختیار فردی غیربومی قرار می‌گیرد؟!

عدم نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی از سوی دستگاه های متولی صدای اعتراض فرماندار نوشهر را درآورد

فرماندار نوشهر از آنچه که عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کم‌توجهی بعضی از دستگاه‌ها در قبال وظایفشان نسبت به این موضوع نامید ، انتقاد کرد.

نمره قبولی عزاداری مازندرانی‌ها در رعایت پروتکل‌های بهداشتی

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: طبق بررسی‌های انجام شده عزاداری محرم امسال مردم استان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی همراه بود و مسئله نگران‌کننده‌ای در آن دیده نشد.

تشریف بیاورید مازندران، جاده‌ها را برایتان یک طرفه می‌کنیم!

اعلام یک طرفه کردن محور‌های مازندران مخالف تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و تشویق برای مسافرت به یک استان قرمز کرونایی است.

آقای استاندار! نگذارید سواحل مازندران حیاط خلوت هنجارشکنان شود+تصاویر

مازندرانی‌ها که در ارادت‌ورزی به اهل بیت پیامبر(ص) شهره‌اند، تاب تحمل هنجارشکنی عده‌ای مسافر در سواحل دریا آنهم در شب‌های اول ماه محرم را ندارند.

۴۷۰ تخت بیمارستانی در مازندران افتتاح شد/ جذب ۱۰۷۸ نیروی درمانی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه ۳۱۰ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا در استان هزینه شده است، گفت: ۴۷۰ تخت بیمارستانی طی شش ماه اخیر در استان بهره برداری شده است.

وابستگی برخی رسانه‌ها به ارگان‌های دولتی می تواند چالش‌ جدی باشد/ نقد منصفانه سرلوحه رسانه ها باشد

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس، نقد منصفانه اصحاب رسانه را سبب هموار شدن مسیر توسعه دانست وگفت: حفظ وحدت به ارتقای توسعه کشور کمک می کند.

سردرگمی ساخت کشتارگاه چالوس میان بدعهدی و کمبود اعتبار/ مصوبات کاغذی که در راهروهای فرمانداری و استانداری دست به دست می شود

با گذشت حدود هشت سال از آغاز ساخت کشتارگاه صنعتی بخش مرزن‌آباد چالوس، این پروژه همواره به بهانه‌های مختلف از جمله بدعهدی سرمایه‌گذار و کمبود اعتبار با تاخیر روبرو بوده است.

یتیمی قدیمی ترین فرودگاه شمال کشور/ تعلل ۲ ساله در اجرای حکم رفع مانع پروازی فرودگاه نوشهر

عدم اجرای حکم دستگاه قضایی مبنی بر تخریب یک ساختمان بلند مرتبه در مسیر قیف پروازی ضلع غربی فرودگاه نوشهر پس از ۲ سال ، همچنان مشکل نشست و برخاست هواپیما در این مسیر باند را لاینحل نگه داشته است.

نمای شهری در ساری زیباسازی می شود

شهردار ساری با بیان اینکه زیبا سازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان بویژه در روزهایی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، دارد بر ضرورت اجرای طرح زیبا سازی شهری تاکید کرد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین