حرف شمال

۳۰ منطقه آلوده در مازندران پاکسازی شد

طبق آمارهای اعلام‌شده در سال ۹۲، تعداد ۲۱۲ نفر در دریای مازندران غرق شدند که اکثریت غرق‌شدگان را جوانان تشکیل می‌دادند لذا با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته طی این دو سال ۶۲ درصد از مرگ‌ومیر در دریاها کاهش‌یافته که به نسبت روند بسیار خوبی است.

واژگونی اتوبوس در نوشهر ۱۰ زخمی برجای گذاشت

واژگونی یک دستگاه اتوبوس در سی‌سنگان نوشهر ۱۰ زخمی برجای گذاشت.

«احمدی لاشکی» نیز به سونامی اعتراض به انتقال آب خزر به سمنان پیوست/خزز بعد از سالها نمایندگان مازندران را یکصدا کرد

«احمدی لاشکی» البته پیشتر هم اشاراتی به این مسئله کرده بود اما همراهی و همصدایی او با همکاران مازنی اش در مجلس معنای دیگری دارد و گفت: انتقال آب دریای مازندران به سمنان از نظر اصولی کارشناسی نیست.

مراكز اقامتي ميان مدت ترك اعتياد (كمپ ها)؛ بايدها و نبايدها

درمان افراد بيمار بايد به صورت داوطلبانه باشد زيرا اثر بيشتري دارد و در صورتي كه درمان اجباري انجام شود از نظر بهزيستي خلاف مقررات است.

بازداشت شهردار مرزن آباد در حمايت از مردم/ تجمع شماري از اهالي مرزن آباد و چالوس مقابل عوارضي

شماري از اهالي مرزن آباد و چالوس مقابل عوارضي آزادراه تهران – چالوس تجمع كردند و شهردار مرزن آباد نيز بخاطر اعتراض به رفتار انتظامي بازداشت شد.

فصل سرمایه گذاری فرارسید/ نبرد با هفت خان‌ بروکراسی

ایجاد وحدت رویه و پیشگیری از طولانی شدن روند صدور مجوزها برای حمایت از سرمایه‌گذاران مهم‌ترین اهدافی است که با راه‌اندازی پنجره‌های واحد در مازندران پیگیری می‌شود.

افزایش نرخ طلاق در مازندران/ 40 درصد درخواست طلاق در مازندران در 5 سال اول ازدواج

براساس گزارش بهزيستي مازندران 40 درصد درخواست طلاق دراين استان براي سال 94 مربوط به زنان زير 20 سال است.

ساعتی با نسوان در بند مازندران/ اینجا خط پایان زندگی نیست

همه این مادران نگران فرزندانشان هستند که مدت‌هاست آنان را ندیده‌اند و روزهای تکراری پشت میله‌های آهنی را به شوق دیدار دوباره دلبندانشان سپری می‌کنند. مادر که باشی همواره قلبت برای فرزندانت می‌تپد، مهم نیست کجا باشی، خواه در خانه، کنج زندان یا هزار جای دیگر، مادر همیشه مادر است.

"پراید " پرتصادف‌ترین خودروي كشور/ خسارت دو هزار میلیاردی "تصادفات" به اقتصاد!

جانشین فرمانده انتظامی کشور گفت: در ایام نوروز براثر بروز تصادف بیش از دو هزار میلیارد تومان ازنظر اقتصادی به کشور خسارت واردشده است.

عارضه بزرگ عوارضی در قلب مرزن آباد – چالوس/ از شعارهای انتخاباتی تا افزایش عوارضی!

از زمان افتتاح قطعه مرزن آباد – چالوس و استقرار و راه اندازی ایستگاه عوارضی، برخی از مسئولین تنها نطق ها و سخنرانی های زیادی و گاه شعارگونه نیز دراین خصوص داشته اند ، اما نه تنها این معضل مرتفع نگردیده، بلکه در آغاز سال نو و نوروز باستانی 95 ، شاهد افزایش مبلغ عوارضی بوده است!
نظرسنجی
تازه ترین عناوین