حرف شمال

علت کمردرد زنان مشخص شد

به گفته کارشناسان استرالیایی بین تماشای تلویزیون و بروز کمردرد در زنان ارتباطی مستقیم وجود دارد.

گزارشی از جشن/ دلتنگی مادر یک شهید

سال‌ها از دفاع مقدس می‌گذرد و هنوز مادرانی همانند مادر شهید غلامعلی لقمانی شهید شاخص رسانه مازندران دل‌تنگ فرزند شهیدشان هستند.

نانِمان را در قاتُقِ فقرمان می زنیم و مِنَتِ هیچ حاتم طائی نمی بریم!

بی تردید رسالتی كه این عشق و عاشق بر عهده رهروان این وادی نهاده است و احساس مسوولیت در برابرآلام جامعه و نمایندگان نابسامانی ها و ناهنجاریها، شعله فروزانی از امید و آرزوهاست كه ما خبرنگاران و روزنامه نگاران را به سوی تداوم راهی كه برگزیده ایم و پایمردی و پایداری در آن می كشاند ...

كاهش و جزئیات تغییر ساعت اداري کارکنان در شهرها

در برخی استان‌ها ساعت کاری از ۶.۳۰ صبح آغاز شد و تا حدود ۱۳ ادامه یافت و با توجه به اینکه عمده پیک مصرف بین ساعات ۱۲ تا ۱۶ است و به طور دقیق، پیک بار در محدوده ساعت ۱۴ اتفاق می‌افتد، ما بارهای اداری را در ساعت یک، به کمترین میزان ممکن می‌رسانیم.

درهایی که به روی تولید بسته است/ قفل کارخانه‌های مازندران کلید می‌خواهد!

کمبود نقدینگی، کمبود مواد اولیه و گران بودن قیمت آن، عدم همکاری بانک‌ها، تهیه وثیقه، نرخ بالای سود بانکی تسهیلات و کم بودن مدت‌زمان بازپرداخت تسهیلات از مشکلات دیرینه واحدهای تولیدی در مازندران به شمار می‌رود.

طرح تغییر تعطیلات به دولت رفت/ دو روز تعطيلي حتمي است

معاون وزیر صنعت از ارائه پیشنهاد طرح تغییر تعطیلات آخرهفته به منظور افزایش تعاملات تجاری ایران با دنیا خبرداد و گفت: تجارت محروم از ۴روز کاری است و در ۳روز دیگر هم اختلاف افق وجود دارد.

لباسی که برای «کامران اصغری» گشاد است/ آقای استاندار! کرکره ها هنوز پائین است

در یکسال باقی مانده از این دولت نیز اگر روند فعلی ادامه پیدا کند به مرور زمان شانس دولت روحانی برای رای آوری در مازندران، کم و کمتر خواهد شد و در نهایت به جایی خواهد رسید که ناامیدی جایگزین امیدواری شود.

آیین تشییع جانباختگان سانحه اتوبوس در عباس آباد برگزار شد+اسامي جان باختگان و مجروحين

آیین تشییع شماری از جان‌باختگان سانحه تصادف صبح یکشنبه با حضور پرشور مردم شهرستان عباس‌آباد برگزار شد.

آخرین جزئیات از "ارابه مرگ" در جاده چالوس/ افزایش کشته ها به 15 نفر+ تصاوير

برخورد یک دستگاه اتوبوس با تیر چراغ برق در محور کرج - چالوس محدوده کندوان ۱۵ کشته و ۱۲ نفر مصدوم شدند.

دلایل چاقی شکم در خانم ها و راهکارهایی برای رفع آن

چربی شکمی فقط باعث بد شکلی بدن شما نمی‌شود، بلکه این پدیده شایع برای سلامت شما نیز خطرات بسیاری ایجاد می‌کند. اما امیدوار کننده است وقتی بدانید که با کاهش این چربی می‌توان خطرات ناشی از آن را نیز کاهش داد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین