حرف شمال

مدیری جهادی که ناجی آموزش و پرورش شد

شاید شنیده باشید یا خوانده باشید و یا باور داشته باشید که می گویند؛ مدیریت هم علم است و هم هنر، یعنی هم آگاهی و هم تجربه، هم اکتسابی و هم ذاتی است.

دستگیری ۷ شهردار و ۱۰عضو شورا / از فروپاشی باند سلمانشهر تا بازداشت آقازاده مدیرارشد سابق/ از فساد ۷۲ میلیون دلاری تا دستگیری مدیر فراری بعد از ۴ سال

در یک سال گذشته موضوع مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی و اجتماعی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل و اقدامات تیم جدید قوه قضائیه توجه افکار عمومی را بیش از گذشته به این پدیده شوم جلب نموده است. دستگیری شخصیت های مهم مثل بابک زنجانی، حسین هدایتی و یا اکبر طبری، بسیاری از افراد که احساس می کردند حاشیه امنی در اطراف خود ایجاد کرده اند را دچار دلهره کرد و در سوی مقابل مردم را به اصلاح نظام نه چندان جالب مالی-اداری کشور امیدوار نمود.

خرید از کارتخوان‌های خیابانی ممنوع / اسکیمر‌ها در کمین هستند

رییس پلیس فتا مازندران درباره خرید از فروشندگان دوره گرد با کارتخوان‌های سیار هشدار داد.

سرنوشت مبهم شهرک دامپروری کجور پس از ۱۴ سال/ اتلاف میلیاردها هزینه فدای یک خال موی مسئولین!

شهرک دامپروری بخش تاریخی و کوهستانی کجور پس از ۱۴ سال از آغاز عملیات اجرایی با هزینه ۲۰ میلیارد تومانی به صورت نیمه تمام و با سرنوشتی مبهم رها شده است.

باز شدن پای دهیاران مازندران در پرونده ساخت‌وسازهای غیرمجاز

تغییر کاربری اراضی و ساخت‌وسازهای غیرمجاز ، کلیدواژه بسیاری از اخبار و گزارش‌های زیست محیطی مازندران را در ۲ دهه اخیر تشکیل می‌دهد، اما آنچه در این میان کمتر به آن توجه می‌شد، حلقه‌های تشکیل دهنده این زنجیره مخرب و اثرسنجی تک تک آنها برای حل مشکل بوده است.

اختصاص اعتبار بیش از ۱۵ میلیاردی برای آبخیزداری غرب مازندران

بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ تومان اعتبار، امسال از محل صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری در غرب مازندران اختصاص یافت.

ساحل پلاژ امیررود در نوشهر بلعیده شد!

اراضی ملی و ساحلی (با سابقه ۸۰ سال) در امیررود نوشهر که تحت اختیار میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوده به اذعان مردم و مسولین محلی طی سالهای اخیر به یکباره تغییر تولیت یافته و در اختیار فردی غیربومی قرار می‌گیرد؟!

عدم نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی از سوی دستگاه های متولی صدای اعتراض فرماندار نوشهر را درآورد

فرماندار نوشهر از آنچه که عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کم‌توجهی بعضی از دستگاه‌ها در قبال وظایفشان نسبت به این موضوع نامید ، انتقاد کرد.

نمره قبولی عزاداری مازندرانی‌ها در رعایت پروتکل‌های بهداشتی

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: طبق بررسی‌های انجام شده عزاداری محرم امسال مردم استان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی همراه بود و مسئله نگران‌کننده‌ای در آن دیده نشد.

تشریف بیاورید مازندران، جاده‌ها را برایتان یک طرفه می‌کنیم!

اعلام یک طرفه کردن محور‌های مازندران مخالف تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و تشویق برای مسافرت به یک استان قرمز کرونایی است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین