حرف شمال

شلیک به لانه نفوذ/ دروغ پردازی رسانه های معاند خارجی بر یک رویا

دستگیری چندتن از مدیران شبکه‌های مجازی معاند در مازندران سبب شد تا رویای نفوذ دشمنان نقش برآب شود، از این رو رسانه‌های غربی و حامیان آنها به موج سواری روی این جریان پرداخته اند

چرا گازرسانی به روش سی ان جی در کجور متوقف شد؟

برای چندمین بار گاز شهرهای کجور و پول نوشهر که به روش سی ان جی گازرسانی می‌شد، قطع شده که نگرانی‌های زیادی را در بین مردم به وجود آورد.

خلع ید ۱۵۰ میلیاردی در هریجان بخش مرزن‌آباد

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چالوس از خلع ید اراضی ملی به تعداد ۱۰ فقره پرونده به مساحت یک هکتار و قلع و قمع دیوارهای احداثی و ۲ ساختمان نیمه کاره در اجرای تبصره ذیل ماده ۵۵ با دستور مقام قضایی خبر داد.

پشت پرده استعفای روسای برخی بیمارستان‌های آمل!

مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تاکنون هیچ یک از روسای بیمارستان‌های شهرستان آمل استعفای خود را ارائه ندادند.

مدیری جهادی که ناجی آموزش و پرورش شد

شاید شنیده باشید یا خوانده باشید و یا باور داشته باشید که می گویند؛ مدیریت هم علم است و هم هنر، یعنی هم آگاهی و هم تجربه، هم اکتسابی و هم ذاتی است.

دستگیری ۷ شهردار و ۱۰عضو شورا / از فروپاشی باند سلمانشهر تا بازداشت آقازاده مدیرارشد سابق/ از فساد ۷۲ میلیون دلاری تا دستگیری مدیر فراری بعد از ۴ سال

در یک سال گذشته موضوع مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی و اجتماعی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل و اقدامات تیم جدید قوه قضائیه توجه افکار عمومی را بیش از گذشته به این پدیده شوم جلب نموده است. دستگیری شخصیت های مهم مثل بابک زنجانی، حسین هدایتی و یا اکبر طبری، بسیاری از افراد که احساس می کردند حاشیه امنی در اطراف خود ایجاد کرده اند را دچار دلهره کرد و در سوی مقابل مردم را به اصلاح نظام نه چندان جالب مالی-اداری کشور امیدوار نمود.

خرید از کارتخوان‌های خیابانی ممنوع / اسکیمر‌ها در کمین هستند

رییس پلیس فتا مازندران درباره خرید از فروشندگان دوره گرد با کارتخوان‌های سیار هشدار داد.

سرنوشت مبهم شهرک دامپروری کجور پس از ۱۴ سال/ اتلاف میلیاردها هزینه فدای یک خال موی مسئولین!

شهرک دامپروری بخش تاریخی و کوهستانی کجور پس از ۱۴ سال از آغاز عملیات اجرایی با هزینه ۲۰ میلیارد تومانی به صورت نیمه تمام و با سرنوشتی مبهم رها شده است.

باز شدن پای دهیاران مازندران در پرونده ساخت‌وسازهای غیرمجاز

تغییر کاربری اراضی و ساخت‌وسازهای غیرمجاز ، کلیدواژه بسیاری از اخبار و گزارش‌های زیست محیطی مازندران را در ۲ دهه اخیر تشکیل می‌دهد، اما آنچه در این میان کمتر به آن توجه می‌شد، حلقه‌های تشکیل دهنده این زنجیره مخرب و اثرسنجی تک تک آنها برای حل مشکل بوده است.

اختصاص اعتبار بیش از ۱۵ میلیاردی برای آبخیزداری غرب مازندران

بالغ بر ۱۵ میلیارد و ۸۰۰ تومان اعتبار، امسال از محل صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح‌های آبخیزداری در غرب مازندران اختصاص یافت.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین