حرف شمال

پایان انتظار ۱۴ ساله راه دسترسی به بندر نوشهر

ساخت راه دسترسی مستقیم بندر نوشهر به کمربندی حدود ۱۴ سال پیش تصویب شد و فقط در حد مصوبه کاغذی باقی ماند تا این که در دولت تدبیر و امید عملیات اجرایی آن با اختصاص ۱۵۰میلیارد تومانی آغاز شد.

بازار سیاه شن و ماسه در مازندران/ هر تن ۱۰۰ هزار تومان ناقابل!

گرانی نرخ شن و ماسه به معادله چندمجهولی تبدیل شده و بازار سیاه تامین مصالح را در استان مازندران ایجاد کرده است.

یتیمی قدیمی ترین فرودگاه شمال کشور/ تعلل ۲ ساله در اجرای حکم رفع مانع پروازی فرودگاه نوشهر

عدم اجرای حکم دستگاه قضایی مبنی بر تخریب یک ساختمان بلند مرتبه در مسیر قیف پروازی ضلع غربی فرودگاه نوشهر پس از ۲ سال ، همچنان مشکل نشست و برخاست هواپیما در این مسیر باند را لاینحل نگه داشته است.

نمای شهری در ساری زیباسازی می شود

شهردار ساری با بیان اینکه زیبا سازی محیط شهری نقش مهمی در ارتقای روحیه شهروندان بویژه در روزهایی که مردم درگیر ویروس کرونا هستند، دارد بر ضرورت اجرای طرح زیبا سازی شهری تاکید کرد.

سپاه نوشهر با همکاری دیگر نهادها ۲۰ خانواده را صاحب خانه کرد

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشهر گفت که با همکاری مجمع خیرین بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره ) دستکم ۲۰ خانواده بی بضاعت در این شهرستان صاحب خانه شدند.

سال ۱۵۳۲ مبارک

مازندرانی‌ها در یکصد و بیست و ششمین روز سال ۱۳۹۹، سال نو را به هم تبریک می‌گویند.

کشمکش "پول" با مشکلات و بی‌پولی/ تهدید اعضای شورای شهر به استعفای دسته جمعی!

شهر پول در بخش کجور نوشهرآنقدر با انواع مشکلات دست و پنجه نرم می کند که اعضای شورای شهر تصمیم گرفتند بزودی استعفای دسته جمعی خود را اعلام کنند.

ویژه برنامه های سال نو تبری در مازندران اعلام شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ویژه برنامه های آغاز سال نو تبری را اعلام کرد و گفت: این برنامه ها به صورت مجازی برگزار می شود

بهسازی رودخانه شهرود تداوم خواهد داشت

شهردار نوشهر بااشاره به وضعیت نامناسب شهرود گفت: دیواره سازی و بهسازی رودخانه شهرود با اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی انجام می شود.

رشد نگران کننده شمار بیماران کرونایی جوان و میانسال در مازندران

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، افزایش شمار بیماران بستری و رشد بیماران کرونایی جوان و میانسال را در مازندران نگران کننده و نشانه ساده انگاری این بیماری دانست.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین