حرف شمال

قدرت خرید مردم ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد / طرح بنزین و یارانه فعلی، همانند طرح دوران احمدی‌نژاد است / اینکه مقداری از درآمد بنزینی کسب شده دولت به جیب شهروندان برگردد، خود عامل تورم فزآینده و آشفتگی بیشتر در بازار است

کارشناس مسائل اقتصادی بر این باور است که اگر هدف ایجاد توازن در جامعه و کمک به طبقات پایین است، راه حل دولت از طریق افزایش 200 درصدی قیمت بنزین، فاقد کارایی است و بدتر این‌که مقداری از درآمد کسب شده دولت به صورت نقدی به جیب شهروندان برگردد که خود می‌تواند عامل تورم فزآینده و آشفتگی بیشتر در بازار شود. بنابراین، پیشنهاد من این است وضعیت به قبل برگردد و در قالب طرحی کارشناسانه مساله مورد مطالعه و اجرا قرار گیرد

از همراهی مردم مازندران با پلیس تشکر می کنم

سردار میرفیضی؛ فرمانده نیروی انتظامی مازندران در گفتگوی اختصاصی با حرف شمال: از موقعیت شناسی و کرامت مردم مازندران در اتفاقات اخیر و همراهی با نیروی پلیس برای ایجاد نظم و امنیت، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم

امروز درباره اتصال اینترنت تصمیم‌گیری می‌شود

دبیر شورای عالی مجازی گفت: مسئولین به دنبال اتصال اینترنت در اسرع وقت هستند و امروز جلسه‌ای برای این موضوع برگزار می‌شود.

مازندران در آرامش واقعی است/ تصمیم گیری برای اتصال اینترنت سراسری است

دکتر حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ضمن حضور در غرفه حرف شمال و رویداد و قدردانی از تلاش این رسانه در غرب مازندران گفت: اوضاع سراسر استان مازندران در آرامش واقعی است و هیجگونه تنشی وجود ندارد. وی وضعیت اینترنت استان را بستگی به تصمیم مدیران کشوری دانست گفت: قطعی بصورت سراسری است و وصل آن نیز عهده استان خارج و سراسری می باشد.

اختصاص 20میلیارد ریال به مددجویان بهزیستی مازندران پس از اصلاح قیمت بنزین/از دلجویی سرپرست بهزیستی استان از مدیران حرف شمال و رویداد تا قول اصلاح ضعف برخی مدیران شهرستانی!

مامی مدیران بهزیستی در شهرستان ها بایستی ارتباط و تعامل خوبی با رسانه ها داشته اند و نبایستی از نقد هراس داشته باشند و یا در مقابل نقد رسانه ها و خبرنگاران و روزنامه نگاران واکنش منفی نشان دهند و یا خدایی ناکرده از ابزار شکایت بر علیه رسانه ها و خبرنگاران استفاده کنند!در مرحله اول بیش از بیست میلیارد ریال از محل افزایش قیمت بنزین به مددجویان بهزیستی مازندران پرداخت کرده ایم.

نوشهری ها اغتشاشات اخیر را محکوم کردند

اجتماع خودجوش مردمی علیه اغتشاشگران در برخی مناطق مازندران از جمله نوشهر برگزار شد.

طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس مازندران اجرا شد

طرح آموزشی یک ساعت با محیط بان به منظور آشنایی و افزایش دانش زیست محیطی دانش آموزان در مدارس سه شهر نوشهر،بابل و فریدونکنار استان مازندران اجرا شد.

دستگیری هکر اینستاگرام شهروندان در مازندران

رئیس پلیس فتا استان مازندران از دستگیری هکر حرفه ای و سابقه دار که با هک صفحات شخصی شهروندان در اینستاگرام 5 میلیارد ریال به جیب زد، خبر داد.

کمک معیشتی دولت برای ۲۰ میلیون نفر امشب واریز می‌شود

مرحله دوم کمک معیشتی دولت برای ۲۰ میلیون نفر با واریز به حساب سرپرستان خانوار ساعت ۲۴ امشب به انجام می‌رسد تا مجموع دریافت کنندگان این رقم حمایتی به ۴۰ میلیون نفر برسد.

مقابله با قاچاق دلیل اصلاح قیمت بنزین است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران قاچاق و ناعادلانه بودن توزیع یارانه سوختی را از جمله دلایل اصلاح و افزایش قیمت بنزین برشمرد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین