حرف شمال

از نرخ ۱۵ هزارتومانی گوجه فرنگی در شمال ایران؛ تا نگرانی مردم از افزایش قیمت دیگر کالاها!

بعضی از مغازه های شهرها و حتی روستاها در غرب مازندران گوجه فرنگی را با قیمتی بین ۱۳ تا ۱۵ هزار تومان عرضه می کنند و حتی فروشندگان هم از این افزایش ناگهانی نگران هستند و نمی دانند باید چگونه پاسخ اعتراض مشتری های خود را دهند!

پیش‌بینی وضعیت جوی مازندران تا آخر هفته جاری

معاون‌توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران وضعیت هوای استان را تشریح کرد

کتاب یار بچه ها/ کودکانی که سفیران کتاب شدند

لذت کتاب و کتابخوانی را باید از کودکی به فرزندان چشاند و ایجاد فضای دوستدار کودک در کتابخانه ها، یار مهربان را با نوگلان آشتی می دهد همانطور که در کتاب زیرآب این طرح کلید خورد.

اینترنت ثابت در ۱۰ استان وصل می‌شود

یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات با تایید خبر وصل شدن اینترنت خانگی، افزود ساعتی قبل مجوز برقراری ارتباطات اینترنت خانگی در ده استان کشور که به اپراتورها ابلاغ شده است، واصل شده است

امدادرسانی هلال احمر به ۹۹۵ خانوار سیل‌زده و گرفتار برف

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر مازندران گفت: هلال احمر استان تاکنون به ۹۹۵ خانوار سیل زده و گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کرد.

آقای روحانی! رفع فیلتر شبکه های اجتماعی و جریان آزاد اطلاعات پیشکش! همان اینترنت ساده فیلترشده مردم را پس دهید

یک هفته از قطعی اینترنت در کشور می‌گذرد و بسیاری از مردم به واسطه شغل یا ارتباطات عادی روزانه خود دچار مشکل شده اند؛ با این حال از اظهارات پراکنده مسئولان خبر قطعی و مهمی دستگیر کسی نمی‌شود و گویا قرار نیست کشور از این بلاتکلیفی رها شود.

استیضاح رییس جمهور به حد نصاب نخواهد رسید/ مخالف ایجاد استان مستقل مازندران غربی هستم!

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان مجلس استان مازندران در بازدید از غرفه حرف شمال و گروه خبری رویداد درباره طرح استیضاح رییس جمهور و جداسازی شرق و غرب مازندران اظهار نظر کرد.

ساخت راه دسترسی نوشهر به کجور طرحی بر روی کاغذ/نوشهر در اشغال مصوبات کاغدی که همچنان خاک می خورد

ساخت راه دسترسی مستقیم نوشهر به بخش کوهستانی کجور از طرح‌های زیرساختی است که یک دهه بیش کلنگ آن زده شد اما همچنان در حد مصوبه باقی مان؛ راهی که ساکنان این منطقه کوهستانی خواستار عملیاتی شدن آن هستند.

دستگیری لیدرها و عاملان اغتشاش در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران با تقدیر از هوشمندی و بصیرت مردم در فروکش کردن حوادث از دستگیری تعدادی از لیدرها و عاملان اغتشاش های اخیر در استان خبر داد.

قدرت خرید مردم ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد / طرح بنزین و یارانه فعلی، همانند طرح دوران احمدی‌نژاد است / اینکه مقداری از درآمد بنزینی کسب شده دولت به جیب شهروندان برگردد، خود عامل تورم فزآینده و آشفتگی بیشتر در بازار است

کارشناس مسائل اقتصادی بر این باور است که اگر هدف ایجاد توازن در جامعه و کمک به طبقات پایین است، راه حل دولت از طریق افزایش 200 درصدی قیمت بنزین، فاقد کارایی است و بدتر این‌که مقداری از درآمد کسب شده دولت به صورت نقدی به جیب شهروندان برگردد که خود می‌تواند عامل تورم فزآینده و آشفتگی بیشتر در بازار شود. بنابراین، پیشنهاد من این است وضعیت به قبل برگردد و در قالب طرحی کارشناسانه مساله مورد مطالعه و اجرا قرار گیرد
نظرسنجی
تازه ترین عناوین