حرف شمال

چشم طمع زمین‌خواران به سواحل غربی مازندران/ دریا صاحب ندارد

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس با انتقاد از نبود متولی برای امور مربوط به دریا، گفت: دریاخواری به دلیل عدم تشکیل سازمان توسعه و عمران سواحل دریا شدت یافته است.

آقای احمدی؛ رسم جوانمردانه همیشگی تان را بکار بندید/ اگر دیدید حرفتان پیش نمی رود ، لطفا استعفا بدهید!

جناب احمدی؛در خصوص رد صلاحیت ها اخیر در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس،کلاردشت همگان انتظار دارند که چون حضرتعالی انسانی شریفی هستید نسبت به احقاق حق، همت مضاعف پیشه کنید!

حذف افراد شاید اما حذف اندیشه ممکن نیست/ عده ای بدنبال رقابت بی رقیب هستند

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی کشور در جمع هوادارانش گفت: جریان و جماعتی در شب نشینی بنشینند و تصمیم بگیرند که یکی را حذف کنند ممکن است در کوتاه مدت پاسخی داشته باشد اما در دراز مدت بی معنا و غیرممکن است.

نظرسنجی شماره ۱ / به نظر شما در حوزه انتخابیه « نوشهر، چالوس و کلاردشت » کدامیک از کاندیداها به مجلس راه می یابند؟

سایت خبری تحلیلی حرف شمال در نظر دارد برای اینکه مردم بتوانند نظر و تحلیل شان را در مورد اوضاع جاری کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کنند،نسبت به سنجش افکار عمومی حوزه « نوشهر، چالوس و کلاردشت » مازندران اقدام نماید.

استان مازندران به چه نماینده هایی نیاز دارد؟ / عدم کارایی احزاب در شهرستان ها

"انتخاب اصلح" عبارتی است که معمولا در هنگام انتخابات به گوش می رسد. هر طیف و جریان سیاسی به فراخور برنامه ها و اهدافی که دارد شخصی را به عنوان "نماینده اصلح" انتخاب و تبلیغ می کند. اما این انتخاب اصلح چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

خبرگان جايگاه سهم خواهي نیست/ این پیرمردهای امروز خبرگان همان جوانان دیروز اند

حجت الاسلام رسولی امام جمعه سابق میاندورود و امام جمعه فعلی هچیرود چالوس گفت: خوشبختانه نیروهای جوان وارد عرصه رقابت انتخابات خبرگان شدند، البته به نظر بعضی ها این موضوع نقص است اما به عقیده بنده اتفاقاً این موضوع یک حسن و نقطه قوت است.

ثبت نام 26 نفر در انتخابات مجلس نوشهر، چالوس و کلاردشت+ اسامي

استقبال پرشور داوطلبان برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه نوشهر، چالوس و كلاردشت، اين حوزه را نسبت به ادوار گذشته متفاوتتر كرده است.

قطار انتخابات در نوشهر، چالوس و كلاردشت 25 نفره شد+ تصاوير داوطلبين

با اتمام مهلت نام نویسی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و كلاردشت، شمار داوطلبان حضور در انتخابات مجلس در این حوزه به 25 نفر رسید.

نمایندگان مازندران در دوره اول مجلس شورای اسلامی+تصاویر

اسامی نمایندگان دوره اول مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی،به همراه عکس،حوزه انتخابیه،سال انتخاب،میزان تحصیلات در زمان نمایندگی،میزان رأی، مرحله راه‌یابی و تاریخ تولد آنها را می‌توانید در ادامه به ترتیب نام‌خانوادگی مشاهده کنید.

انتقاد شدید از رفتار جانبدارانه فرماندار نور از کاندیدای خاص/ هشدار در خصوص دخالت دولتی ها در روند انتخابات

اصلاح طلبان نور در نامه سرگشاده ای به استاندار مازندران از رفتار جانبدارانه فرماندار نور نسبت به کاندیدای خاص،انتقاد شدید کردند.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین