حرف شمال

نخبه گرايی و پرهيز از تعصبات قومی در انتخابات

آنچه در اين بين وظيفه همگان علی الخصوص بزرگان و صاحب نظران را سنگين تر می كند، روشنگری در خصوص پرهيز از تعصبات قومی و پيامدهای سوء آن؛ و همچنين ترغيب آحاد جامعه به سوی نخبه گرايی است.

برگزاری آئین نکوداشت پروفسور منوچهر ستوده با حضور معاون رئیس جمهور در ساری

آئین نکوداشت پروفسور منوچهر ستوده به همراه اجرای زنده شعر«خون است دلم برای ایران» با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان در سالن سلمان هراتی ساری برگزارمی شود.

بهسازی بزرگترین میدان نوشهر فصل بهار به پایان می رسد

سرپرست شهرداری نوشهر گفت: ساماندهی و بهسازی میدان لتینگان به عنوان بزرگترین میدان ورودی شهر گردشگرپذیر نوشهر فصل بهار به پایان می رسد.

اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر چهارشنبه 16 ماه جاری تا ساعت 6 صبح روز شنبه 19 فروردین ماه خبر داد.

اعزام یک فروند بالگرد امدادی از مازندران به خراسان رضوی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از اعزام بالگرد امدادی این جمعیت برای امدادرسانی به حادثه دیدگان زلزله در خراسان رضوی خبر داد.

اقامت ۳۹۴ هزار نفر شب مسافر نوروزی در عباس آباد

فرماندار عباس آباد از اقامت ۳۹۴ هزار نفر شب مسافر نوروزی در این شهرستان خبر داد.

۲۵۷ داوطلب انتخابات شوراها در مازندران انصراف دادند

دبیر ستاد انتخابات استان مازندران گفت: تاکنون ۲۵۷ نفر از مجموع بیش از ۱۸ هزار نفری که برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان ثبت نام کرده بودند، انصراف داده اند.

نوروز سال 96 با بیش از 62 میلیون نفر/شب گردشگر رکورد شکست

نوروز سال 96 با بیش از 62 میلیون نفر-شب گردشگر که از مراکز تاریخی، فرهنگی و گردشگری بازدید کردند رکورددار سفرهای نورزی شد و این در حالی است که علی‌رغم افزایش ترددها و سفرهای نوروزی شاهد کاهش تصادفات منجر به جرح و فوت بودیم.

از علمداری لشکر تا قنداقه علی اصغر(ع) شدن

نجوا کن سمیه جان! نجوا کن با علمداری که همانند علی اصغر(ع) کوچک شده است، استخوان هایش را قنداق کرده اند

یادواره سردار شهید طوسی و شهدای مدافع حرم نکا برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت سردار شهید محمد حسن قاسمی طوسی و یادواره سرداران و رزمندگان شهید با محوریت شهدای مدافع حرم خان طومان در 17 فروردین ماه با حضور مسئولان اجرایی، نظامی و انتظامی استان و شهرستان برگزار خواهد شد
نظرسنجی
تازه ترین عناوین