حرف شمال

پروژه احداث پارک جنگلی چشمه گردوک روستای سنگ تجن؛ نیازمند حمایت دولت تدبیر و امید!

پتانسيل های لازم برای توسعه سرمايه گذاری و گردشگری در استان مازندران و شهرستان نوشهر وجود دارد ولی بهره برداری مناسب از آن صورت نگرفته است؛این پروژه با هدف توسعه گردشگری روستایی، کمک به تامین معیشت روستائیان و احیای زندگی در روستا اجرا خواهد شد. در این پروژه روستای سنگ تجن به عنوان پایلوت اجرا انتخاب شده است تا بتوان زمینه جذب گردشگر را در آن فراهم کرد

ممنوعیت حق برداشت چوب برای مجریان طرح‌های جنگلداری/مجریان طرح‌های جنگلداری مالک چوب‌های استحصالی نیستند/عباسعلی نوبخت پاسخ خبرنگار را نداد!

وزیر جهاد کشاورزی در دومین ابلاغیه خود برای اجرای طرح توقف بهره‌برداری تجاری از جنگل‌های شمال که به سازمان جنگل‌ها ارسال شده است، حق برداشت چوب یا خارج کردن آن از جنگل را برای مجریان طرح‌های جنگلداری ممنوع کرده است.

دریافت وام ۵ میلیونی از حساب یارانه عملیاتی شد

سیف گفت: دریافت وام ۵ میلیون تومانی با وثیقه قرار دادن یارانه امکان‌پذیر است.

قلب طبیعت ایران بیمار است!/ وضعیت اسفناک جنگل های مازندران و چالوس/سکوت فعالین و دوستداران محیط زیست!!

این تصاویر دل هر انسان و دوستدار طبیعت را به درد می آورد و گویای این است که قلب طبیعت در مازندران و شهر توریستی چالوس، بیمار می باشد؛ و اگر دیر بجنبیم از تپش باز می ایستد! امید است هر آنکس که کاری از دستش بر می آید و می تواند، قدمی بردارد؛ و مسئولان و مدیران و کارشناسان امر ، برای بازگشایی گره کور این بحران چندین و چندساله فکری کنند؛ اگر ببینند و همچون سالهای ماضی رندانه راه فرار به جلو را برنگزینند و هر یک توپ را به زمین دیگری نیاندازند! افسوس و صد افسوس...

فاجعه خشکیدگی شمشادها، گرفتار کاغذبازی‎ها/از خشکیدگی شمشادها تا ممنوع‌المصاحبه شدن مدیران مازندرانی از تهران

خشکیدگی شمشادها از جمله معضلات و مشكلاتی است كه در سال‌های گذشته دامن‌گير گونه‌های مختلف اين گونه درختی در شمال شده است و اين گونه را در مرحله انقراض قرار داده است.

پرونده جنجالی قتل زن جوان در چالوس

گفت وگو با پدر زن جوانی که توسط همسرش در چالوس کشته شد / شایعاتی که ساختند کذب محض است

پوچ در پوچ !!

این نكته در ذهن هر انسان اهل فهم و معرفتی تداعی می شود كه عربستان و كشورهای هم پیمانش در راستای چیدمان پازل آمریكا و در جهت تأمین منافع این قدرت استكباری در حال فعالیتند زیرا از این طریق است كه فتنه جنگ و درگیری و خونریزی و ترور و مسلمان كشی در میان مسلمانان مظلوم شعله ور می شود و در این میدان هولناك طرف برنده آمریكا و حامیان سلطه گرش و طرف بازنده دولت ها و ملتهای منطقه هستند.

اندیشه ای نوین در مدیریت شهری؛ با عضویت در صندوق جهانی توسعه شهرها

عصر حاضر عصر مطابقت با تغییرات سریعی است که در سطح جهان به وقوع می پیوندد و عدم همراهی با این حرکت جهانی نوشهر را از حیث پیشرفت باز می دارد.

مالیات بر ارزش‌افزوده؛ بالا برود یا ثابت بماند؟/ چالش دولت با مصرف و تولید در مالیات ستانی!!

بر اساس قانون برنامه پنجم سهم مالیات بر ارزش‌ افزوده باید به 10 درصد برسد که این نرخ هم‌ اکنون 9 درصد است. در قانون برنامه ششم هم مصوب شده که نرخ مالیات بر ارزش‌افزوده تا پایان برنامه به 12 درصد برسد. رقمی که...

بیمه و حقوق 310 هزار تومانی در انتظار کارورزان/شرایط و نحوه ثبت نام

فارغ التحصیلات طبق شرایط خاص و توافقی که بین دولت و کارفرمایان اتفاق می افتد دوره های کارورزی را طی کنند و برای ورود به بازار کار محیا شوند و در این حین کارورزان برای حضور در دوره کارورزی حدود ۳۱۰هزار تومان دریافت می‌کنند و مشمول بیمه مسئولیت مدنی می‌شوند.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین