harfeshomal News Agency
حرف شمال

اخبار ویژه / خبر تاپ اصلی / کانال رویداد / اجتماعی / گفتگو
نسخه چاپی
کد خبر : 975
1-09-1398, 01:05
فرمانده انتظامی مازندران در گفتگو با حرف شمال خبر داد:
دستگیری لیدرها و عاملان اغتشاش در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران با تقدیر از هوشمندی و بصیرت مردم در فروکش کردن حوادث از دستگیری تعدادی از لیدرها و عاملان اغتشاش های اخیر در استان خبر داد.

حرف شمال: سردار سید محمود میرفیضی فرمانده نیروی انتطامی استان مازندران در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری مازندران با حضور در غرفه سایت خبری حرف شمال و گروه خبری رویداد، ضمن بازدید از نحوه تولید و انتشار اخبار در گفتگو با این رسانه با اشاره به وضعیت امنیت در سطح استان مازندران گفت: با وجود برخی از اغتشاشات وشلوغ های اخیر در روز شنبه خوشبختانه با هوشمندی و درایت مردم امنیت در کل شهرهای مازندران برقرار است، چرا که خود مردم تولیدکننده و مطالبه گر امنیت در سطح جامعه هستند و پلیس نیز به عنوان حامی در کنار مردم پاسخگوی مطالبات مردمی در صحنه قرار گرفت، از این رو امنیت و آرامش با کمک مردم به درستی در کل استان مازندران برقرار است.
وی افزود: مردم در همان ساعات اولیه متوجه این فتنه و دسیسه های دشمنان شدند که می خواهند به نوعی از فرصت پیش آمده سواستفاده کنند لذا با همکاری پلیس شناسایی افراد هنجار شکن و لیدرها صورت گرفت .
فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به دستگیری لیدرها و اغتشاشگران در سطح استان تصریح کرد: افرادی که به نوعی در سطح استان لیدر و هنجار شکن در این اغتشاشات بودند با کمک مردم شناسایی و دستگیر شدند که پس تعیین و تکلیف قضایی اطلاع رسانی خواهیم کرد.
به گفته میرفیضی در بحث تعیین تکلیف لیدرها و هنجارشکنان تعدادی با تذکر، ارشاد و تعهد آزاد شدند و تعدادی نیز در اختیار دستگاه قضا هستند که باید تعیین تکلیف قضایی شوند.
این مسئول در پایان از مساعدت و هوشمندی مردم مازندران در فروکش کردن اغتشاشات در ساعات اولیه قدردانی کرد.بازگشت

©2015 harfeshomal.ir All Rights Reserved