harfeshomal News Agency
حرف شمال

اخبار ویژه / خبر تاپ اصلی / کانال رویداد / اجتماعی
نسخه چاپی
کد خبر : 970
29-08-1398, 19:21
سرپرست بهزیستی مازندران در گفتگو با حرف شمال؛
اختصاص 20میلیارد ریال به مددجویان بهزیستی مازندران پس از اصلاح قیمت بنزین/از دلجویی سرپرست بهزیستی استان از مدیران حرف شمال و رویداد تا قول اصلاح ضعف برخی مدیران شهرستانی!

مامی مدیران بهزیستی در شهرستان ها بایستی ارتباط و تعامل خوبی با رسانه ها داشته اند و نبایستی از نقد هراس داشته باشند و یا در مقابل نقد رسانه ها و خبرنگاران و روزنامه نگاران واکنش منفی نشان دهند و یا خدایی ناکرده از ابزار شکایت بر علیه رسانه ها و خبرنگاران استفاده کنند!در مرحله اول بیش از بیست میلیارد ریال از محل افزایش قیمت بنزین به مددجویان بهزیستی مازندران پرداخت کرده ایم.

حرف شمال:  باقری سرپرست بهزیستی استان مازندران در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان مازندران با حضور در غرفه گروه خبری رویداد و سایت خبری تحلیلی حرف شمال در گفتگو با مدیرمسئول و سردبیر این مجموعه رسانه ای از آنها بعلت عدم رفتار صحیح برخی مدیران بهزیستی در ادارات غرب استان دلجویی کرد و گفت: تمامی مدیران بهزیستی در شهرستان ها بایستی ارتباط و تعامل خوبی با رسانه ها داشته اند و نبایستی از نقد هراس داشته باشند و یا در مقابل نقد رسانه ها و خبرنگاران و روزنامه نگاران واکنش منفی نشان دهند و یا خدایی ناکرده از ابزار شکایت بر علیه رسانه ها و خبرنگاران استفاده کنند!
سرپرست بهزیستی مازندران با تاکید بر اینکه تا کنون گزارشی در خصوص نبود رضایت از عملکرد رییس ادارات شهرستان ها بدست من نرسیده است ولی اگر رسانه ای از عملکرد مدیری در شهرستان ها رضایت ندارد حتما به شخص من اطلاع رسانی و گزارش کند تا برای آن فکری کنم؛ مدیران شهرستانی باید تعامل خوبی با رسانه ها داشته باشنذ و دارای روحیه نقدپذیری باشند. 
باقری در ادامه با اشاره به اصلاح قیمت بنزین گفت: در مرحله اول بیش از بیست میلیارد ریال از محل افزایش قیمت بنزین به مددجویان بهزیستی مازندران پرداخت کرده ایم.
سرپرست بهزیستی استان مازندران تعداد مددجویان بهزیستی استان مازندران را که در این‌ مرحله از این کمک بهره مند شدند را حدود 51 هزار نفر مددجو اعلام کرد.بازگشت

©2015 harfeshomal.ir All Rights Reserved