harfeshomal News Agency
حرف شمال

اخبار ویژه / خبر تاپ اصلی / کانال رویداد / اجتماعی
نسخه چاپی
کد خبر : 968
29-08-1398, 12:33
طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس مازندران اجرا شد

طرح آموزشی یک ساعت با محیط بان به منظور آشنایی و افزایش دانش زیست محیطی دانش آموزان در مدارس سه شهر نوشهر،بابل و فریدونکنار استان مازندران اجرا شد.

حرف شمال: طرح آموزشی یک ساعت با محیط بان به منظور آشنایی و افزایش دانش زیست محیطی دانش آموزان درمدارس سه شهرنوشهر،بابل وفریدونکناراستان مازندران اجرا شد.
به گزارش حرف شمال بنقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، به منظور آشنایی وافزایش دانش زیست محیطی دانش آموزان مازندرانی طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس سه شهراستان اجرا شد.
این طرح آموزشی با همکاری اداره حفاظت محیط زیست و اداره آموزش وپرورش در مدارس شهرهای نوشهر(دبیرستان دخترانه طالقانی ، پسرانه شهید توفیق دیو سالار) بابل وفریدونکنار(دبیرستان دخترانه ارشاد) و بااستفاده از محیط بانان مجرب و مسلط به دانش زیست محیطی انجام شد.
گفتنی است؛ دراین برنامه ها دانش آموزان با سازمان حفاظت محیط زیست ، وظایف محیط بانان ، شرایط زیست بوم ها ، لزوم وجود حیات وحش ، مدیریت پسماند ، مناطق تحت مدیریت سازمان آشنا شده و با طرح سوالات مختلف از حضور محیط بانان استقبال نمودند.
به گزارش حرف شمال به نقل از روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چالوس نیز در یک ماهه آبان 98 این طرح در 6 مدرسه این شهرستان اجرا شد؛ مدارس دخترانه شاهد، پسرانه شهید سپیدبر، پسرانه شهید فلاح، پسرانه شهید قدرتی، دخترانه تربیت و دخترانه شهیده رقیه عاملی، مدارسی بودند که طرح یک محیط بان یک مدرسه در شهرستان چالوس در آنها اجرا شد.
لازم به توضیح است که اداره حفاظت از محیط زیست استان مازندران با مدیریت دکتر حسینعلی ابراهیمی کارنامی چندی پیش نیز برای دومین سال متوالی موفق به کسب افتخار ملی شد و در مراسم تقدیر از ادارات کل برگزیده جشنواره شهید رجایی که در سازمان حفاظت محیط زیست کشور برگزار شده بود بعنوان برترین اداره کل انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت و نشان افتخار ملی دریافت کرد.بازگشت

©2015 harfeshomal.ir All Rights Reserved