harfeshomal News Agency
حرف شمال

---
نسخه چاپی
کد خبر : 942
29-04-1398, 04:39
مدیرعامل عمران و مسکن شمال:
از انجام اقدامات زیربنایی و احداث مراکز تفریحی و گردشگری مدرن در شمال ؛ تا کسب رتبه اول حضور گردشگران در کشور توسط مجموعه تفریحی، توریستی نمک آبرود !

اقدامات زیربنایی توسعه گردشگری در شمال در حال انجام است؛ مراکز تفریحی و گردشگری مدرن در شمال در حال احداث است؛ مجموعه تفریحی ، توریستی نمک آبرود رتبه اول حضور گردشگران در کشور را دارد

حرف شمال: شرکت عمران و مسکن شمال به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ عمران مسکن ایران وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی می باشد که دفتر مرکزی آن در چالوس و در استانهای گیلان و مازندران پروژه های مختلفی را در دست اقدام دارد. این شرکت در شهرهای بابلسر، رامسر و رشت دارای دفتر بوده و سرمایه گذاری های بخش گردشگری در الویت آن قرارداد و تاکنون اقدامات شایسته ای را در مجموعه نمک آبرود بعنوان مرکز گردشگری شمال کشور انجام داده است.
مجتمع تفریحی، توریستی نمک آبرود بعنوان زیر مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال در ایام سال میزبان بیشمار گردشگران می باشد؛ و با موقعیت استثنایی و بکری که دارد هر گردشگری که وارد شمال می شود را به سمت خود جذب می کند.
نمک آبرود چالوس در چند سال گذشته دوره متفاوتی را دنبال می کند و با تلاش مهندس ربیع پور در راس مدیرعاملی شرکت عمران و مسکن شمال اقدامات خوبی در جهت میزبانی از گردشگران در آن انجام شده است. آنچه مسلم‌ است در راه و حفظ و نگهداری این مجموعه توریستی که امروزه شهرت جهانی یافته و به عنوان سند اعتبار گردشگری کشور عزیزمان جایگاه ویژه ای دارد، مدیریتی توانمند و کارآمد و لایق در آن نقش مهمی را ایفا می کند.
خوشبختانه با تدابیر و سیاست اتخاذ شده اصولی از سوی هلدینگ عمران مسکن، مدیریت این شهر توریستی بدست مدیری افتاده که خود علاوه بر اینکه از مدیران کاردان است بلکه دارای هوش و ذکاوت خاصی در مردم داری و ارتباط با سایر دستگاههای اجرایی دارد.
تجربه مدیریت شهری مهندس ربیع پور مدیرعامل سازمان عمران مسکن شمال که آشنایی کاملی به قوانین شهری دارد توانسته در کنار دلسوزی و برنامه ریزی، نمک آبرود را بسویی هدایت کند که در طول سال میزان گردشگران خارجی ان همطراز با گردشگران داخلی باشد. برنامه ریزی که براساس متد روز و استانداردهای جهانی برای تشکیل یک شهر توریستی به معنای واقعی آن باشد. خوشبختانه این مهم با حضور مهندس ربیع پور به خوبی در نمک آبرود شکل گرفته تا جایی که امروز دنیا نمک آبرود را به عنوان یک برند گردشگری می شناسد و هرتوریستی پای به سرزمین ایران عزیز می گذارد بی درنگ نمک آبرود را به عنوان یکی از مناطقی که قرار است در سفر خود به ایران بازدید کند را در دفترچه خود یادداشت کرده است.
با تدبير بنياد مستضعفان در انتصاب  مهندس حميدرضا ربيع پور به عنوان مديرعامل عمران مسکن شمال (نمک آبرود) شاهد شتاب فعاليت هاي عمراني و گردشگري شرکت عمران مسکن شمال در استانهاي شمالي هستيم.
از زمان حضور مهندس ربيع پور بعنوان مديرعامل شرکت عمران مسکن شمال که سابقه خوب مديريتي نيز بعنوان شهردار در دو شهر کلاردشت و فریدنکنار، معاون عمراني سازمان دانش آموزي مازندران، رئيس مسکن و شهرسازي تنکابن، مديرعامل شرکت سرمايه گذاري مسکن شمال و.... در کارنامه خود داشت و در شرکت عمران مسکن شمال نيز بعنوان مشاور و مسئول بخش هاي مختلف فعاليت مي کرد که در ابتدا بعد از دريافت حکم توانست اولين اقدام خوبي را در مجموعه شرکت عمران مسکن شمال اجرايي نمايد بازگشت آرامش به مجموعه بوده است و امروز این مجموعه نهضت پروژه های عمرانی در حوزه فعالیت خود را راه اندازی کرده است.

در حوزه نمک آبرود و شهرستان چالوس نيز تمامي پروژه هاي عمراني داخل مجموعه نمک آبرود شتاب گرفت و امروز از شهرک نمک آبورد بعنوان يک کارگاه عمراني سازندگي ياد مي شود که در راستاي توسعه گردشگري استان مازندران اقدامات خوب و زيربنايي در حال انجام است که اشتغال زايي خوبي را نيز به همراه دارد. يکي از فعاليت هاي عمراني – گردشگري شرکت عمران مسکن شمال در شهرستان چالوس اجراي بزرگترين و زيباترين پارک آبي خاورميانه است که از پيشرفت فيزيکي خوبي برخوردار بوده و عمليات اجرايي آن با شتاب در حال انجام است.
اکثر مسئولين استان مازندران و شهرستان چالوس بر اين عقيده هستند با مديريت خوب و تجربه بالا مهندس ربيع پور که در واقع تدبير خوب مسئولان بنیاد در اين انتصاب بوده شاهد رشد و شکوفايي شرکت عمران مسکن شمال در  پيگيري و اجرايي پروژه هاي عمراني و گردشگري هستيم. با بررسي همه جانبه و رشد قابل توجه  فعاليت هاي عمران مسکن شمال مي تواند به صراحت گفت اقدامات خوب شرکت عمران مسکن شمال موجب خواهد شد تا در آينده شاهد شکوفايي عمراني و گردشگري در شمال کشور باشيم.
مدیرعامل عمران و مسکن شمال:
اقدامات زیربنایی توسعه گردشگری در شمال در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گقت: طرح های مختلف و ویژه گردشگری توسط این شرکت در استانهای گیلان و مازندران در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با اقدامات و برنامه ریزی هایی که صورت گرفته آماده میزبانی از گردشگران در تمام فصل هستیم. مهندس حمیدرضا ربیع پور بیان داشت: در بعد زیباسازی مجموعه نمک آبرود و ترمیم تجهیزات و امکانات گردشگری اقدام بسیار خوبی در این مجموعه صورت گرفته و تمام تلاش پرسنل مجموعه این خواهد بود تا بهترین میزبانی را از مسافران داشته باشیم.
مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال همچنین بیان داشت: خوشبختانه بازدیدی که مسئولان محترم بنیاد مستضعفان و همینطور مسئولین هلدینگ عمران مسکن ایران از شرکت عمران مسکن شمال و مجموعه نمک آبرود بعمل آوردند از اقدامات انجام شده در مدت زمان حضور بنده بعنوان مدیرعامل ابراز رضایتمندی داشتند.
ربیع پور گفت: تمام برنامه ها و اقدامات انجام شده در شرکت عمران و مسکن شمال با مصوبه هیات مدیره انجام می شود. وی گفت: از زمانی که بعنوان مدیرعامل در این شرکت حاضر شدم تاکید کردم تمام پروژه ها باید بر اساس اصول فنی تعریف شده پیش رود و نظارت بر پروژه ها از درخواست اصلی ام از معاونت فنی شرکت می باشد.
وی ادامه داد: در استان گیلان و شهر رشت پروژه های مختلفی رو به اتمام رساندیم که برای پایان کار با شهرداری مشکلاتی وجود داشت که این مشکلات مرتفع و پروژه جدید در گلسار رشت را آغاز کردیم.
ربیع پور بیان داشت: ایجاد شهربازی در شهر رشت و در مسیر رشت به انزلی یکی دیگر از برنامه های این شرکت در استان گیلان بوده که طرح مطالعاتی آن آغاز شده است تا ما بتوانیم در کنار فعالیت های عمرانی فعالیت تفریحی و توریستی نیز در استان گیلان داشته باشیم.
ربیع پور اظهار کرد: در استان مازندران هتل بابلسر که قبل از حضور بنده بعنوان مدیرعامل متوقف شده بود مراحل ساخت آن مجددا آغاز گردید و امیدواریم بتوانیم بر اساس زمان تعریف شده شاهد بهره برداری از آن باشیم.
وی بیان داشت: بزرگ ترین و مجهزترین باشگاه ساحلی کشور واقع در ساحل نمک آبرود با ۱۷۵۰۰ متر زیربنا و اسکله تفریحی در حال ساخت که تلاش می کنیم تا هر چه سریعتر شاهد بهره برداری از آن باشیم.
ربیع پور بیان داشت: باشگاه ساحلی طرحی نو وزیبا بوده که در کشور بی نظیر است و قطعا با بهره برداری از آن شاهد استقبال عموم مردم ایران اسلامی خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال افزود: نوع طراحی باشگاه ساحلی نمک آبرود چالوس در خاور میانه بی نظیر است و با افتتاح این باشگاه ساحلی قطب گردشگری دریایی خواهیم شد.
حمیدرضا ربیع پور بیان داشت: مجتمع تفريحي ساحلي (باشگاه ساحلي) نمك آبرود توسط شركت عمران مسكن شمال در مساحت 74000 متر مربع احداث می شود كه شامل 17500 متر مربع فضاي تجاری و ورزشی است.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال اظهار داشت: 10000 متر مربع پارکینگ در دو بخش زير سطح و رويه به جهت جلوگيري از تخريب و حفظ محيط زيست در این پروژه طراحی شده است. وی بیان داشت: باشگاه ساحلی نمک آبرود دارای دو بخش مردانه و زنانه است که هر کدام امکانات و تجهیزات خاص خود را دارند که استخرهاي تفریحی مسقف  هر كدام به مساحت 300 متر مربع و استخر فضای باز هر كدام به مساحت حدودا 1000 متر مربع كه در بخش بانوان، ساختمان اصلي  بخش بانوان و استخرها با احداث يك سازه محرميت از بقيه فضاها مجزا خواهد شد.
ربیع پور تاکید کرد: این باشگاه ورزشی دارای سالن اسپا، حمام ترکی، حمام مغربی، سالن بدنسازی، سالن ایروبیک، کافی شاپ، و امکانات بخش خانوادگی اعم از رستوران، فوت کورت، بازارچه، اتاق بازي كودكان، سالن سرگرمي و سينما چند بعدي می باشد. وی گفت: آبنماي موزيكال، جت اسكي، جت بورد، قايقهاي تفريحي و... از دیگر امکانات و تجهیزات پیش بینی شده در این باشگاه ساحلی می باشد.
مدیرعامل عمران و مسکن شمال بیان داشت: در برنامه ریزی های صورت گرفته این شرکت چنین طرحی در شهرهای بابلسر و رامسر نیز در دستور کار قرار دارد تاجرایی شود که در شهرستان بابلسر با حجم کمتر طراحی نقشه ها در حال انجام می باشد.وی گفت: تمام تلاش مجموعه بر این است تا زودتر از تقویم پیش بینی شده این باشگاه ساحلی به بهره برداری برسد تا در اختیار مردم قرار گیرند تا بهترین خدمات را به آنها ارایه دهیم.
ربیع پور تاکید: سازمان عمران و مسکن شمال در حوزه گردشگری و جذب توریست اقدامات بسیار خوبی را در مجموعه نمک آبرود فراهم کرده است و هر ساله در ایام نوروز و تابستان میزبان بیشترین گردشگر و توریست در بین مجموعه های تفریحی و توریستی در سطح کشور می باشد. وی بیان داشت: مجتمع مدرن تجاری ۹۰۰۰ متر مربعی نمک آبرود یکی دیگر از پروژه های عمرانی شرکت در نمک آبرود بوده که از پیشرفت خوبی برخوردار است و در مرحله نهایی قرار دارد.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال بیان داشت: مجموعه نمک آبرود تنها مجموعه تفریحی ، توریستی در خاورمیانه می باشد که دارای دو خط تله کابین بوده تا بتواند خدمات مطلوب تر و ویژه ای به گردشگران ارایه نماید.مدیرعامل عمران و مسکن شمال گفت: با اقدامات خوب و تاثیرگذاری که در حوزه گردشگری با مساعدت ریاست محترم بنیاد مستضعفان و هلدینگ این مجموعه انجام شد امروز نمک آبرود یک برند جهانی است.
وی بیان داشت: امروز نمک آبرود به عنوان یک مجموعه تفریحی توریستی در بسیاری از بنگاههای گردشگری دنیا مطرح و به گردشگرانی که به ایران سفر می کنند پیشنهاد می شود و در خاور میانه تنها مجموعه ای به شمار می رویم که دو خط تله کابین همزمان قرار دارد.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و بهره برداری از پروژه های در دست اقدام، در آینده نمک آبرود نقطه طلایی گردشگری در خاورمیانه می شود.وی ادامه داد: برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش تفریحی توریستی نمک آبرود همراه با استاندارد های روز گردشگری جهان انجام می شود و همواره سعی می کنیم برای سلیقه های مختلف بتوانیم در حوزه گردشگری حرفی برای گفتن داشته باشیم.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و بهره برداری از پروژه های در دست اقدام، در آینده نمک آبورد نقطه طلایی گردشگری در خاورمیانه می شود.
مهندس حمیدرضا ربیع پور اظهار کرد: در حوزه گردشگری و جذب توریست اقدامات بسیار خوبی در نمک آبرود صورت گرفته تا همزمان با تحول گردشگری روز حرکت کنیم. وی ادامه داد: برنامه ریزی های صورت گرفته در بخش تفریحی توریستی نمک آبرود همراه با استاندارد های روز گردشگری جهان انجام می شود و همواره سعی می کنیم برای سلیقه های مختلف بتوانیم در حوزه گردشگری حرفی برای گفتن داشته باشیم.
ربیع پور بیان داشت: وجود ساحل، جنگل و کوه موجب شده این شهرک توریستی بعنوان مرکز گردشگری تفاوت زیادی با دیگر مراکز گردشگری ایران و حتی بسیاری از کشورها داشته باشد و وجود دو خط تله کابین در کنار سورتمه؛ از امتیازات ویژه نمک آبرود محسوب می شود.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: یکی از برنامه های خوبی که با نظر و تصویب هیات مدیره شرکت عمران و مسکن شمال انجام شد تخفیف برای بومیان در استفاده از مجموعه نمک آبرود بود.
ربیع پور بیان داشت: این طرح که در دو مرحله انجام شد با استقبال بومیان روبرو شد و شهروندان شهرستانهای نور تا تنکابن از امکانات نمک آبرود در تاریخ های معین با تخفیف استفاده کردند.بازگشت

©2015 harfeshomal.ir All Rights Reserved