harfeshomal News Agency
حرف شمال

اخبار ویژه / خبر تاپ اصلی / کانال رویداد / حرف شمالی ها / اجتماعی
نسخه چاپی
کد خبر : 924
28-09-1397, 12:45
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال:
آمادگی سرمایه گذاری گردشگری در تمام شهرهای شمال را داریم

با تدبير بنياد مستضعفان در انتصاب دکتر حميدرضا ربيع پور به عنوان مديرعامل عمران مسکن شمال (نمک آبرود) شاهد شتاب فعاليت هاي عمراني و گردشگري شرکت عمران مسکن شمال در استانهاي شمالي هستيم.

حرف شمال: شرکت عمران و مسکن شمال یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ عمران و مسکن بنیاد مستضعفان می باشد که دفتر مرکزی آن در چالوس و مجموعه نمک آبرود قرار دارد و سرمایه گذاری های مختلفی را در استان گیلان و مازندران انجام می دهد.
این شرکت در شهرهای بابلسر،رامسر و رشت دارای دفتر بوده و سرمایه گذاری های بخش گردشگری در الویت آن قرارداد و تا کنون اقدامات شایسته ای را در مجموعه نمک آبرود بعنوان مرکز گردشگری شمال کشور انجام داده است.
مجتمع تفریحی ، توریستی نمک آبرود  بعنوان زیر مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال در ایام سال میز بان بیشمار گردشگران می باشد.
این مجتمع که زیر مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال بوده با موقعیت استثنایی و بکری که دارد هر گردشگری که وارد شمال می شود را به سمت خود جذب می کند.
نمک آبرود چالوس در یک سال گذشته دوره متفاوتی را دنبال می کند و با تلاش دکتر ربیع پور در راس مدیرعاملی شرکت عمران و مسکن شمال اقدامات خوبی در جهت میزبانی از گردشگران در آن انجام شده است.
آنچه مسلم‌است در راه و حفظ و نگهداری این مجموعه توریستی که امروزه شهرت جهانی یافته و به عنوان سند اعتبارگردشگری کشورعزیزمان جایگاه ویژه ای دارد مدیریتی توانمتد و کارآمد ولایق در آن نقش مهمی را ایفا می کند.
خوشبختانه با تدابیر و سیاست اتخاذ شده اصولی ازسوی هلدینگ عمران مسکن مدیریت این شهر توریستی بدست مدیری افتاده که خودعلاوه براینکه از مدیران کاردان است بلکه دارای هوش و ذکاوت خاصی در مردم داری وارتباط با سایر دستگاههای اجرایی دارد.
تجربه مدیریت شهری دکتر  ربیع پور مدیرعامل سازمان مسکن شمال که آشنایی کاملی به قوانین شهری دارد توانسته در کنار دلسوزی و برنامه ریزی ، نمک آبرود را بسویی هدایت کند که در طول سال میزان گردشگران خارجی ان همطراز با گردشگران داخلی باشد.
برنامه ریزی که براساس متد روز و استانداردهای جهانی برای تشکیل یک شهر توریستی به معنای واقعی آن باشد.
خوشبختانه این مهم با حضور دکتر ربیع پور به خوبی در نمک آبرود شکل گرفته تا جای که امروز دنیا نمک آبرود را به عنوان یک برند گردشگری می شناسد و هرتوریستی پای به سرزمین ایران عزیز می گذارد بی درنگ نمک آبرود را به عنوان یکی از مناطقی که قرار است در سفر خود به ایران بازدید کند را دردفترچه خود یادداشت کرده است .
با تدبير بنياد مستضعفان در انتصاب  دکتر حميدرضا ربيع پور به عنوان مديرعامل عمران مسکن شمال (نمک آبرود) شاهد شتاب فعاليت هاي عمراني و گردشگري شرکت عمران مسکن شمال در استانهاي شمالي هستيم.
از زمان حضور دکتر ربيع پور بعنوان مديرعامل شرکت عمران مسکن شمال که سابقه خوب مديريتي نيز بعنوان شهردار در دو شهر، معاون عمراني سازمان دانش آموزي مازندران، رئيس مسکن و شهرسازي تنکابن، مديرعامل شرکت سرمايه گذاري مسکن شمال و.... در کارنامه خود داشت و در شرکت عمران مسکن شمال نيز بعنوان مشاور و مسئول بخش هاي مختلف فعاليت مي کرد در ابتدا بعد از دريافت حکم توانست اولين اقدام خوبي را در مجموعه شرکت عمران مسکن شمال اجرايي نمايد که بازگشت آرامش به مجموعه بوده است و امروز این مجموعه نهضت پروژه های عمرانی در حوزه فعالیت خود را راه اندازی کرده است.
يکي از فعاليت هاي عمراني – گردشگري شرکت عمران مسکن شمال در شهرستان چالوس اجراي بزرگترين و زيباترين پارک آبي خاورميانه است که از پيشرفت فيزيکي خوبي برخوردار بوده و عمليات اجرايي آن با شتاب در حال انجام است.
اکثر مسئولين استان مازندران و شهرستان چالوس بر اين عقيده هستند با مديريت خوب و تجربه بالا دکتر ربيع پور که در واقع تدبير خوب دکتر سعيدي کيا در اين انتصاب بوده شاهد رشد و شکوفايي شرکت عمران مسکن شمال در  پيگيري و اجرايي پروژه هاي عمراني و گردشگري هستيم.
با بررسي همه جانبه و رشد قابل توجه  فعاليت هاي عمران مسکن شمال مي تواند به صراحت گفت اقدامات خوب شرکت عمران مسکن شمال موجب خواهد شد تا در آينده شاهد شکوفايي عمراني و گردشگري در شمال کشور باشيم.
امروز در مجموعه شرکت عمران و مسکن شمال هیچ پروژه متوقف شده ای وجود ندارد و با تلاش و پیگیری مدیرعامل این مجموعه و همکاران او خوشبختانه پروژه های هتل سازی ، پارک ساحلی آبی و مجموعه های داخل نمک آبرود در حال احداث هستند که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار هستند.
یکی از اقدامات شایسته،ماندگار و خوب دکتر ربیع پور بعنوان مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال انتخاب و انتصاب دو معاون کاردان،با تجربه و سابقه مدیریت در معاونت اداری و مالی و معاونت عمرانی  بوده است که آقای دکتر امیرعلی دلفان آذری در معاونت اداری و مالی سابقه و تجربه خوبی در شهرداری ها داشته و آقای دکتر میر بابایی نیز بعنوان معاون عمرانی  تجربه اجرایی شایانی در کنار تدریس در دانشگاه دارد.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال:
آمادگی سرمایه گذاری در تمامی شهرهای شمال را داریم
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: آمادگی سرمایه گذاری در حوزه های زیر ساختی گردشگری در تمام شهرهای شمال را داریم.
حمیدرضا ربیع پور بیان داشت: در حال حاضر این شرکت پروژه های متعدد گردشگری از جمله هتل سازی و باشگاه ساحلی در کنار پروژه های مسکونی در شهرهای مختلف شمال کشور در دست اقدام دارد که از پیشرفت های خوبی برخوردار است.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گقت: طرح های مختلف و ویژه گردشگری توسط این شرکت در استانهای گیلان و مازندران در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با اقدامات و برنامه ریزی هایی که صورت گرفته آماده میزبانی از گردشگران در تمام فصل هستیم.
دکتر حمیدرضا ربیع پور بیان داشت: در بعد زیبا سازی مجموعه نمک آبرود و ترمیم تجهیزات و امکانات گردشگری اقدام بسیار خوبی در این مجموعه صورت گرفته و تمام تلاش پرسنل مجموعه این خواهد بود تا بهترین میزبانی را از مسافران داشته باشیم.
مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال همچنین بیان داشت: خوشبختانه بازدیدی که ریاست محترم بنیاد مستضعفان و جانبازان و همینطور آقای کمیلی و خمسه ای بعنوان هیات مدیره در ماههای گذشته از شرکت عمران مسکن شمال و مجموعه نمک آبرود بعمل آوردند از اقدامات انجام شده در مدت زمان حضور بنده بعنوان مدیرعامل ابراز رضایتمندی داشتند.

ربیع پور گفت: تمام برنامه ها و اقدامات انجام شده در شرکت عمران و مسکن شمال با مصوبه هیات مدیره انجام می شود و خوشبختانه جناب آقای دکتر سعیدی کیا بعنوان رئیس بنیاد مستضعفان و همینطور آقای کمیلی بعنوان مدیرعامل شرکت عمران و مسکن ایران  وآقای  خمسه ای بعنوان عضو هیات مدیره و دیگر اعضای هیات مدیره  نهایت همراهی همکاری را با این شرکت در انجام برنامه های پیش بینی شده دارند که نهایت تقدیر و تشکر را از این عزیزان دارم.
وی گفت: از زمانی که بعنوان مدیرعامل در این شرکت حاضر شدم تاکید کردم تمام پروژه ها باید بر اساس اصول فنی تعریف شده پیش رود و نظارت بر پروژه ها از درخواست اصلی ام از معاونت فنی شرکت می باشد.
وی ادامه داد: در استان گیلان و شهر رشت پروژه های مختلفی رو به اتمام رساندیم که برای پایان کار با شهرداری مشکلاتی وجود داشت که این مشکلات مرتفع و پروژه جدید در گلسار رشت را آغاز کردیم .
ربیع پور بیان داشت: ایجاد شهربازی در شهر رشت و در مسیر رشت به انزلی یکی دیگر از برنامه های این شرکت در استان گیلان بوده که طرح مطالعاتی آن آغاز شده است تا ما بتوانیم در کنار فعالیت های عمرانی فعالیت تفریحی و توریستی نیز در استان گیلان داشته باشیم.
ربیع پور اظهار کرد: در استان مازندران هتل بابلسر که قبل از حضور بنده بعنوان مدیرعامل متوقف شده بود مراحل ساخت آن مجددا آغاز گردید و امیدواریم بتوانیم بر اساس زمان تعریف شده شاهد بهره برداری از آن باشیم.
وی بیان داشت: با توجه به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است ابلاغ شد تا در تمام پروژه های در دست اقدام از کالای ایرانی استفاده شود.
ربیع پور بیان داشت: در کلیه مجموعه های این شرکت از جمله نمک آبرود و تمامی پروژه هایی که توسط این شرکت انجام می شود به پیمانکاران ابلاغ شد استفاده از کالای ایرانی در دستور کار قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال تاکید کرد: خرید از کالای ایرانی به حمایت از تولید ملی و اشتغال زایی می افزاید و این موضوع در دستور کار این شرکت قرار دارد.
وی بیان داشت: بزرگ ترین و مجهزترین باشگاه ساحلی کشور واقع در ساحل نمک آبرود با ۱۷۵۰۰ متر زیربنا و اسکله تفریحی در حال ساخت که در بهار ۱۳۹۸ به بهره برداری خواهد رسید .
ربیع پور بیان داشت: باشگاه ساحلی طرحی نو وزیبا بوده که در کشور بی نظیر است و قطعا با بهره برداری از آن شاهد استقبال عموم مردم ایران اسلامی خواهیم بود.
وی بیان داشت: مجتمع مدرن تجاری ۹۰۰۰ متر مربعی نمک آبرود یکی دیگر از پروژه های عمرانی شرکت در نمک آبرود بوده که از پیشرفت خوبی برخوردار است و امیدواریم بتوانیم به زودی آن را به بهره برداری برسانیم.
وی گفت: در بخش جذب توریست نیز برنامه ریزی های خوبی در مجموعه نمک آبرود انجام دادیم تا میزبانی شایسته برای مسافران باشیم و در آینده ای نزدیک 3 دستگاه بازی جدید از کشور آلمان وارد می کنیم که قطعا در جذب توریست تاثیرگذار خواهد بود.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال افزود: نوع طراحی باشگاه ساحلی نمک آبرود چالوس در خاور میانه بی نظیر است و با افتتاح این باشگاه ساحلی قطب گردشگری دریایی خواهیم شد.
حمیدرضا ربیع پور بیان داشت: مجتمع تفريحي ساحلي (باشگاه ساحلي)نمك آبرود توسط شركت عمران مسكن شمال در مساحت74000 متر مربع احداث می شود كه شامل17500 متر مربع فضاي تجاری و ورزشی است.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال اظهار داشت: 10000 متر مربع پارکینگ در دو بخش زير سطح و رويه به جهت جلوگيري از تخريب و حفظ محيط زيست در این پروژه طراحی شده است.
وی بیان داشت: باشگاه ساحلی نمک آبرود دارای دو بخش مردانه و زنانه است که هر کدام امکانات و تجهیزات خاص خود را دارند که استخرهاي تفریحی مسقف  هر كدام به مساحت 300 متر مربع و استخر فضای باز هر كدام به مساحت حدودا 1000 متر مربع كه در بخش بانوان،ساختمان اصلي  بخش بانوان واستخر ها با احداث يك سازه محرميت از بقيه فضاها مجزا خواهد شد.
ربیع پور تاکید کرد: این باشگاه ورزشی دارای سالن اسپا،حمام ترکی،حمام مغربی،سالن بدنسازی،سالن ایروبیک،کافی شاپ، و امکانات بخش خانوادگی اعم از رستوران،فوت کورت،بازارچه،اتاق بازي كودكان،سالن سرگرمي وسينما چند بعدي می باشد.
وی گفت: آبنماي موزيكال،جت اسكي،جت بورد،قايقهاي تفريحي و... از دیگر امکانات و تجهیزات پیش بینی شده در این باشگاه ساحلی می باشد.
مدیرعامل عمران و مسکن شمال بیان داشت: در برنامه ریزی های صورت گرفته این شرکت چنین طرحی در شهرهای بابلسر و رامسر نیز در دستور کار قرار دارد تاجرایی شود که در شهرستان بابلسر با حجم کمتر طراحی نقشه ها در حال انجام می باشد.
وی گفت: تمام تلاش مجموعه بر این است تا زودتر از تقویم پیش بینی شده این باشگاه ساحلی به بهره برداری برسد تا در اختیار مردم قرار گیرند تا بهترین خدمات را به آنها ارایه دهیم.
ربیع پور تاکید : سازمان عمران و مسکن شمال در حوزه گردشگری و جذب توریست اقدامات بسیار خوبی را در مجموعه نمک آبرود فراهم کرده است و هر ساله در ایام نوروز و تابستان میزبان بیشترین گردشگر و توریست در بین مجموعه های تفریحی و توریستی در سطح کشور می باشد.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال بیان داشت: مجموعه نمک آبرود تنها مجموعه تفریحی ، توریستی در خاورمیانه می باشد که دارای دو خط تله کابین بوده تا بتواند خدمات مطلوب تر و ویژه ای به گردشگران ارایه نماید.
مدیرعامل عمران و مسکن شمال گفت: با اقدامات خوب و تاثیرگذاری که در حوزه گردشگری با مساعدت ریاست محترم بنیاد مستضعفان و هلدینگ این مجموعه انجام شد امروز نمک آبرود یک برند جهانی است.
وی بیان داشت: امروز نمک آبرود به عنوان یک مجموعه تفریحی توریستی در بسیاری از بنگاههای گردشگری دنیا مطرح و به گردشگرانی که به ایران سفر می کنند پیشنهاد می شود و در خاور میانه تنها مجموعه ای به شمار می رویم که دو خط تله کابین همزمان قرار دارد.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و بهره برداری از پروژه های در دست اقدام، در آینده نمک آبرود نقطه طلایی گردشگری در خاورمیانه می شود.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و بهره برداری از پروژه های در دست اقدام، در آینده نمک آبرود نقطه طلایی گردشگری در خاورمیانه می شود.
دکتر حمیدرضا ربیع پور اظهار کرد: در حوزه گردشگری و جذب توریست اقدامات بسیار خوبی در نمک آبرود صورت گرفته تا همزمان با تحول گردشگری روز حرکت کنیم.
ربیع پور بیان داشت: وجود ساحل،جنگل و کوه موجب شده این شهرک توریستی بعنوان مرکز گردشگری تفاوت زیادی با دیگر مراکز گردشگری ایران و حتی بسیاری از کشورها داشته باشد و وجود دو خط تله کابین در کنار سورتمه  از امتیازات ویژه نمک آبرود محسوب می شود.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: یکی از برنامه های خوبی که با نظر و تصویب هیات مدیره شرکت عمران و مسکن شمال انجام شد تخفیف برای بومیان در استفاده از مجموعه نمک آبرود بود.
ربیع پور بیان داشت: این طرح که برای دومین سال پیاپی و در دو مرحله انجام شد با استقبال بومیان روبرو شد و شهروندان شهرستانهای نور تا تنکابن از امکانات نمک آبرود در تاریخ های معین با تخفیف استفاده کردند.
وی گفت: با تاکید و حمایت اعضای هیات مدیره این طرح در پاییز و زمستان سال 97 نیز اجرا می شود تا بتوانیم خدمات خوب و ارزنده ای را برای بومیان ارایه دهیم.
مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: گواهي استاندارد بهره برداري تله کابین و سورتمه نمک آبرود در راستای ایمن سازی این مجموعه که شمار زیادی از هموطنان در بازدید از مجموعه نمک آبرود از آن استفاده می کنند می باشد.
دکتر حمیدرضا ربیع پور بیان داشت: با همکاری و تلاش معاونین و مجموعه همکاران در شرکت عمران و مسکن شمال همواره تلاش می شود تا بتوانیم در راستای ایمن سازی تمامی تجهیزات اقدام شود و با دریافت گواهینامه های معتبر هموطنان ما اطمینان کامل در جهت استفاده از این امکانات داشته باشند.
وی گفت: شرکت عمران مسکن شمال موفق شد در دومین دوره جایزه ملی «تعالی و پیشرفت»  بین شرکت های بنیاد مستضعفان ، کمیته امداد ،  ستاد فرمان امام و بنیاد شهید گواهی جایزه تعالی و پیشرفت را دریافت کند.
ربیع پور اذعان داشت: این مجموعه این آمادگی را دارد که میزبان همایش ها و اجلاسیه های مهم حوزه گردشگری در عرصه بین المللی باشد تا بتوانیم در گردشگری بین المللی با کشورهای دیگر تبادل داشته باشیم.
وی بیان داشت: امروز نمک آبرود به عنوان یک مجموعه تفریحی توریستی در بسیاری از بنگاههای گردشگری دنیا مطرح و به گردشگرانی که به ایران سفر می کنند پیشنهاد می شود و در خاور میانه تنها مجموعه ای به شمار می رویم که دو خط تله کابین همزمان قرار دارد.بازگشت

©2015 harfeshomal.ir All Rights Reserved