harfeshomal News Agency
حرف شمال

اخبار ویژه / فرهنگ و هنر
نسخه چاپی
کد خبر : 860
10-11-1396, 17:23
سلام دوباره سیمرغ به مازندرانی ها/اکران 17 فیلم جشنواره فجر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از اکران فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در ساری و نوشهر خبر داد.

حرف شمال: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از اکران فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در ساری و نوشهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، احد جاودانی افزود: ١٧ فیلم از بخش سودای سیمرغ و بخش ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره فیلم فجر در دو شهرساری و نوشهر اکران خواهد شد.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران اسامی فیلم‌هایی که در استان اکران خواهد شد را اعلام کرد و گفت: «قهرمانان کوچک»، «خجالت نکش»، «جاده قدیم»، «دنیای کیف‌ها»، «چهارراه استانبول»، «دارکوب»، «فیلشاه»، «ماهورا»، «بمب»، «دزد و پری»، «امیر»، «شکلاتی»، «تنگه ابوغریب»، «سوء تفاهم»، «به وقت شام»، «سرو زیر آب» و «مغزهای کوچک زنگ‌زده» در مازندران اکران می‌شود.
وی گفت: فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۴ تا ۲۲ بهمن ماه در مازندران اکران می شود.
جاودانی افزود:این اداره‌کل با تلاش با برگزاری این جشنواره و همچنین سایررویدادها با موضوعیت و محوریت دهه فجر درراستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن‌های مردمی تلاش می کند.
وی برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان را یک فرصت  فرهنگی ذکر کرد و اظهار داشت:  نیاز است همه دستگاه ها در برگزاری این برنامه ی فرهنگی ما را یاری کنند که شاهد اثرگذاری این جشنواره مهم در سطح استان باشیم .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه مازندران تنها استانی است که جشنواره فیلم فجر در دو شهر مختلف در غرب و مرکز استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: سعی‌مان بر این بوده تا با رایزنی فیلم‌های بهتری را در جشنواره امسال استان داشته باشیم.
وی افزود: پنج عنوان فیلم کودک هم در جشنواره در سانس‌های صبح برای کودکان به نمایش گذاشته می‌شود.بازگشت

©2015 harfeshomal.ir All Rights Reserved