harfeshomal News Agency
حرف شمال

اخبار ویژه / خبر تاپ اصلی / حرف شمالی ها / اجتماعی
نسخه چاپی
کد خبر : 776
8-05-1396, 16:10
رئیس کل دادگستری مازندران انتقاد کرد:
ضعف دستگاه های اجرایی در ساماندهی مجتمع های شن و ماسه!!

رئیس کل دادگستری استان مازندران از ضعف دستگاه های اجرایی استان در ساماندهی مجتمع های شن و ماسه انتقاد کرد!!

حرف شمال: رئیس کل دادگستری استان مازندران از ضعف دستگاه های اجرایی استان در ساماندهی مجتمع های شن و ماسه انتقاد کرد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان مازندران، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی تقوی فرد در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان با تاکید بر این مطلب که دستگاه های اجرایی در خصوص ساماندهی و تجمیع مجتمع های شن و ماسه در مازندران ضعیف عمل کرده اند، تاکید کرد: از دادستان مرکز استان می خواهیم به این موضوع ورود کرده و ضمن انجام پیگیری های لازم، افراد ضعیف و متخلف را معرفی نماید.

وی همچنین با اشاره به بحث برداشت خاک برای کارخانه آجرپزی شهرستان نکا، افزود: حداقل هماهنگی لازم بین دستگاه های اجرایی استان در زمینه تغییر کاربری اراضی وجود ندارد که رفع این ضعف باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد در ادامه با خیرمقدم و معرفی مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان، لزوم شفاف سازی املاک، موقوفات و انفال در مازندران را مورد تاکید قرار داد و گفت: انجام اقدامات لازم در این خصوص در کاهش اختلافات بسیار موثر خواهد بود.

رئیس کل دادگستری استان مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک دهه کرامت، اظهار داشت: ان شاء ا... خداوند متعال توفیق دهد از شیعیان واقعی باشیم و طوری عمل کنیم که رضایت خداوند و اهل بیت(ع) حاصل شود.

حجت الاسلام و السملین تقوی فرد همچنین با بیان و تفسیر آیاتی از قرآن کریم، از دین به عنوان محبت به خداوند و اهل بیت(ع) یاد کرد و با بیان اینکه «نگرش انسان در دوستی و علاقه باید مورد تحول قرار گیرد»، افزود: اقدامات انسان باید برای رضایت خداوند متعال انجام شود.بازگشت

©2015 harfeshomal.ir All Rights Reserved